Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405

Історія компанії Ceresit

1906

Історія відомого на весь світ бренду Ceresit від Henkel почалася в 1906 році з відкриття бітумної фабрики Dattelner Bitumenwerke.

На фабриці розробили герметик Ceresit. Він робив водонепроникними цементно-піщаний розчин і бетон та відкрив нові можливості для гідроізоляції будівель. Це був прорив у розвитку будівельних матеріалів.

1908
1910

Будматеріали Ceresit справили фурор на всесвітній виставці в Брюсселі.

Компанія відкрила представництва в Чикаго, Лондоні, Відні, Парижі та Варшаві.

1911
1986

Концерн Henkel купив бренд Ceresit і його виробництво.

Відкрився завод в Польщі — перший на території Центральної та Східної Європи.

1990
1996

Продукція Henkel вийшла на азіатський ринок. В Китаї запустили локальне виробництво. Найвідоміший проект Ceresit — це відновлення Великої Китайської Стіни. На висоті 747 м робітники використовували Ceresit Rapid Fix Cement та інші продукти Henkel.

Ceresit активно розвивається в Східній Європі. В 1999 відкриваються заводи в Україні та Росії. Стрімко зростають продажі в Україні, Румунії та країнах Балтії.

1990-2002
2001

В Henkel зменшили вагу продукту і поліпшили якість покриття за новою технологією EasyTechnology. Першим «легким продуктом» став клей для плитки, пізніше з'явилося два види клею для каменю.

Ceresit продовжує створювати та вдосконалювати технології, інноваційні рішення, відмінні продукти і послуги та використовувати тільки високоякісну сировину.

В Україні продукцію Ceresit, яку виробляє компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», купують більше, ніж матеріали будь-яких інших будівельних брендів.

Сьогодні