Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку рекомендацій

П’ять домішків, які змінять процес робіт на краще

Перше спадає на думку, коли згадують домішки, це те, що вони підвищують якість бетону і додають йому особливих властивостей. Але зараз вони цікаві нам ще й з іншої причини. Наприклад, правильно підібрані домішки дозволяють значно прискорити темпи будівництва, а значить, знизити вартість робіт. Представляємо Вам п'ять продуктів Ceresit, які вже зараз можуть змінити хід робіт на краще. А допоможе нам в цьому фахівець компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» Олександр Дехно.

№ 1. Землетруси будуть не страшні

Емульсія еластична Ceresit CC 83

Мало хто знає, що до сейсмічно небезпечних зон вчені відносять ледь не половину території Україні. Щодо тих районів, де за прогнозами поки що все має бути добре, нагадують, що іноді й мотика стріляє. Але і без форс-мажорних обставин погодні умови нашої країни не сприяють довгій службі цементно-піщаних розчинів. Вже з цієї причини першою ми представляємо Вашій увазі емульсію еластичну Ceresit CC 83.

Властивості СС 83

 • збільшує еластичність;
 • підвищує адгезію до основи;
 • знижує водопоглинання;
 • підвищує стійкість до тріщин.
Олександр Дехно: «Домішок Ceresit CC 83 сприяє збільшенню еластичності і водонепроникності цементно-піщаних розчинів. Поряд з феноменальною стійкістю до високолужних середовищ (а це будь-які суміші, які містять цемент), це робить емульсію СС 83 незамінною в разі нанесення цементно-піщаних розчинів на критичні основи. А якщо врахувати, що на теренах України переважна більшість основ для нанесення (99,999) є критичними, висновок про можливі переваги під час використання Ceresit CC 83 напрошується сам собою».

Рекомендуємо додавати еластичну емульсію Ceresit CC 83 в розчинні суміші, використовуючи їх для:

 • блицювання основ, які деформуються;
 • облаштування підлог з підігрівом;
 • створення вирівнювальних стяжок на основах, які деформуються, і в умовах постійної зміни режиму температур і вологості, а також на неміцних основах.

№ 2. Якщо потрібна максимальна міцність

Емульсія контактна Ceresit CC 81

Це ефективний домішок до розчинних сумішей, який збільшує їх адгезійні властивості. Інакше кажучи, відмінний продукт для тих, хто очікує від розчинів міцності та еластичності. Додавання емульсії Ceresit CC 81 також підвищує стійкість до тріщин, зменшує усадку розчинів і збільшує життєздатність робочих сумішей. Ceresit CC 81 може бути використаний практично в усіх оздоблювальних та ізоляційних сумішах, а також:

 • під час створення покриттів з розчинних сумішей, які експлуатуються в умовах підвищених статичних і динамічних навантажень;
 • для створення контактного шару між основою і покриттям, збільшуючи адгезію між ними;
 • для закріплення основ.

Властивості Ceresit CC 81

 • підвищує адгезію до основи;
 • покращує технологічні властивості;
 • підвищує стійкість до впливу лугів.
Олександр Дехно: «Ключові характеристики Ceresit CC 81 — це високі значення адгезії з переважною більшістю основ, відмінне споріднення з сумішами, які містять цемент, чудовий баланс між механічною міцністю і еластичністю. В результаті з'являється можливість створення еластичного містка між шарами основи і матеріалу, який наноситься. На мою точку зору, в даний момент на ринку України цей продукт не має аналогів».

№ 3. Будуємо дім для водяного

Домішок для підвищення водонепроникності бетонів та розчинів Ceresit CC 92

Навіть якщо перед Вами стоїть завдання побудувати будинок на гавайському острові Кауаї (а дощ там йде 350 днів на рік) Ви легко впораєтеся з цим завданням. І допоможе Вам в цьому домішок Ceresit CC 92. Він застосовується для виготовлення бетонних конструкцій з підвищеною водонепроникністю, створення цементно-піщаних покриттів (штукатурки, стяжки та ін.) в конструкціях, які зазнають інтенсивного впливу вологи. Причому йдеться і про дощі, і про фунтові води, і навіть про непередбачувані повені.

Властивості Ceresit CC 92

 • підвищує водонепроникність конструкцій і покриттів;
 • має пластифікуючі властивості;
 • ущільнює структуру бетонів і розчинів.
Олександр Дехно: «Цей домішок, по-перше, збільшує пластичність будівельних розчинів, що, відповідно дає можливість знижувати водно-тверде (водоцементне) співвідношення, а це означає, що за інших рівних умов Ви можете отримати більш міцний, більш щільний твердий розчин з мінімальними лінійними деформаціями. І, по-друге (і це головна специфічна особливість цього продукту), він забезпечує гідрофобізацію (незмочуваність водою) поверхні капілярних пор в структурі затверділого розчину. Це призводить до створення бар'єру для проходження води (у рідкому стані) через затверділий розчин (тобто підвищуються гідроізоляційні властивості) і, в той же час, немає перешкод для проходження води в пароподібному (газоподібному) стані — затверділий розчин „дихає“».

№ 4. Обмаль часу? Прискорюємося!

Каталізатор Ceresit CC 94

Те, що безвихідних ситуацій не буває, доводить каталізатор Ceresit CC 94. Цей прискорювач хімічних реакцій спеціально створений для залізобетону, бетону та цементного розчину. Тому якщо у Вас серйозно «горять терміни» або просто передбачається терміновий ремонт, Ви легко можете прискорити хід робіт.

До речі, зверніть увагу: каталізатор підходить як для внутрішніх і зовнішніх, так і для підводних робіт. Єдине обмеження: СС 94 не рекомендується для бетону з тонкою поверхнею і зовнішньої обмазки. Для цих випадків у Ceresit є інші рішення. А про чудові характеристики Ceresit CC 94 говорить і те, що цей каталізатор «на відмінно» пройшов випробування в Німецькому інституті Будівельної техніки.

Властивості Ceresit CC 94

 • не містить хлоридів;
 • має порошкову форму;
 • прискорює зчеплення.
Олександр Дехно: «Це незамінний продукт, коли необхідне прискорення будівельних робіт, якщо Ви змушені працювати з будівельними розчинами на базі ординарних (звичайних, повільно тверднучих) портландцементів. Для прикладу, якщо бетон без домішків схоплюється протягом 4 — 12 годин, з додаванням СС 94 терміни схоплювання можна довести до 20 хвилин».

№ 5. Якщо необхідна максимальна обережність

Концентрат для виготовлення сануючих штукатурок на вологі стіни Ceresit CO 84

А зараз пропонуємо Вашій увазі дещо особливе — концентрат, за допомогою якого можна навіть обштукатурити стародавній собор під час дощу. Якщо Ви поки не маєте подібних завдань, зверніть увагу на широку сферу застосування Ceresit CO 84.

Під час використання цього концентрату можливе створення пористих штукатурних покриттів, які застосовуються в ремонті будівель та реставрації пам'яток для:

 • виготовлення сухих внутрішніх та фасадних оштукатурених поверхонь;
 • поновлення вологих штукатурок, які містять солі, на внутрішніх стінах підвалів;
 • вирівнювання основи перед нанесенням сануючих штукатурок Ceresit CR 62;
 • одаткового захисту стін від капілярної вологості при створенні відсічної горизонтальної гідроізоляції матеріалом Ceresit CO 81;
 • захисту зовнішніх штукатурок від намокання, спричиненого атмосферними опадами.

Ceresit CO 84 застосовується для збільшення надійності гідроізоляційних покриттів з використанням Ceresit CR 65 і Ceresit CR 166. Концентрат ідеальний для запобігання появі висолів та водяного конденсату в підвальних приміщеннях.

Властивості Ceresit CO 84

 • може застосовуватися за низьких температур (до −5 °С);
 • має високу адгезію до основи;
 • може наноситися на вологі основи;
 • має високий ступінь стійкості до проникнення вологи ™;
 • швидко сохне.
Олександр Дехно: «Ceresit CO 84 дозволяє створити систему відкритих пор в структурі будівельного розчину. Поверхня пор є гідрофобізованою. В результаті тверда суміш, приготована з додаванням СО 84, може працювати як насос з системою „мікротрубопроводів“ для перекачування води з вологої основи в навколишнє повітря. Якщо в мене, наприклад, є „проблемна“ волога, стіна старого будинку вкривається цвіллю, і я не маю можливості застосувати традиційні гідроізоляційні матеріали, я можу використовувати СО 84».