Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку рекомендацій

Як наносити затирку – загальні рекомендації

  1. Шви слід затирати не раніше, ніж через добу* після закінчення робіт з укладання плитки. Шви перед затиранням повинні бути очищені від пилу, бруду, клею та ін. речовин, які знижують склеюваність. Перед накладанням швів, поверхню між плиткою також перевіряють на наявність роздільників. В іншому випадку шар затирки вийде нерівним і він не зможе захистити простір між плитками від атак вологи і грибка.
  2. Використовуйте лише інструменти з нержавіючої сталі.
  3. Після першого змішування дайте затирці можливість відстоятися протягом 5 — 15 хвилин*. Це дозволить суміші повністю виявити свої робочі властивості. Потім перемішайте суміш повторно.
  4. Якщо Ви використовуєте плитку з високим ступенем вбирання води, перед нанесенням затирки слід зволожити шов.
  5. Глибина швів між плитками повинна бути однаковою, а товщина шару затирки — не меншою, ніж товщина плитки. Затирання швів можна починати лише після закінчення часу твердіння розчинної суміші, на яку було покладено плитку.
  6. Важливо дотримуватись пропорцій співвідношення води та суміші, пам'ятаючи, що надлишок вологи змінить якість складу затирки. Тріщини утворюються через надмірну кількість води у розчині.
  7. Рекомендовано починати затирання швів на невеликій ділянці — 1×1 квадратний метр, щоб встигнути якісно зашпарувати шви. Щоб отримати поверхню з однорідним кольором, рекомендується під час роботи на великих площах використовувати суміш з однієї партії (зазначеної на упаковці).
  8. Після нанесення затирки плиточники часто роблять розповсюджену помилку — протирають поверхню мокрою ганчіркою, хоча оптимальний варіант — добре викручена ганчірка з мікрофібри. Зайва волога може призвести до послаблення затирки. Під час первинного прибирання не застосовувати миючі речовини — спочатку достатньо протерти сухою ганчіркою, а через три дні — поверхню можна мити спеціальними миючими засобами.

* відповідно до інструкцій на упаковці