Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку рекомендацій

Захист від грибку та плісняви - система MicroProtect

Стандартні облицювальні матеріали не можуть забезпечити захист ванни від грибка і цвілі. З цим завданням може впоратися система MicroProtect, яка запобігає появі грибка в приміщеннях з підвищеною вологістю (ванні кімнати, душові, кухні).

Для початку — невеликий експеримент. На фото знизу Ви бачите штучно виведену в лабораторних умовах грибкову середу. У неї поміщений звичайний санітарний силікон зліва і силіконовий шов з формулою MicroProtect справа. Минуло 4 місяці лабораторних випробувань. Цей термін рівнозначний 3 — 4 рокам експлуатації силікону в приміщенні, під сильним впливом вологи. Грибок починає роз'їдати стандартний силікон. А перші, ледь помітні, прояви грибка на силіконовому шві з формулою MicroProtect можуть почати з'являтися лише через 6-7 років (залежно від умов експлуатації приміщення).

Як відомо, основна проблема вологих приміщень — грибок і цвіль. Ці мікроорганізми є збудниками численних мікозних інфекцій та алергічних реакцій — від почервоніння очей до пневмонії. Більш того, продукти метаболізму грибків — мікотоксини, вважаються бластомогенними (онкогенними) речовинами, які завдають значної шкоди імунній та нервовій системі. Боротися з ними, коли вони вже з'явилися, складно, а інколи неможливо. Тому важливо максимально захистити приміщення ще на етапі обробки чи ремонту.

Продукти системи MicroProtect:

Еластичний водостійкий кольоровий шов Ceresit CE 40 aquastatic

  • Еластичність (підходить для робіт з підлогами, які обігріваються)
  • Підвищена водостійкість
  • Висока адгезія
  • Ідеально гладка поверхня
  • Стійкість до механічних пошкоджень і забруднень

Підвищена стійкість до стирання. Суміш Ceresit СЕ 40 призначена для затирання швів до 5 мм керамічного, скляного облицювання, а також облицювання зі штучного та натурального каменю. Використовується на горизонтальних і вертикальних поверхнях, призначена для внутрішніх та зовнішніх робіт. Шов запобігає появі грибка і цвілі.

Герметик Ceresit CS 25

  • Потрійний антигрибковий захист у порівнянні зі звичайним санітарним силіконом.
  • Тривалий результат завдяки поступовому виділенню активних домішків. Застосовується для всіх видів швів і дотичних поверхонь в кухнях, санвузлах, ванних і душових, всередині і ззовні будівель. Стійкий до атмосферних явищ, має невелику усадку, еластичний і водостійкий, не схильний до вицвітання.

Треба зазначити, що стики і місця дотику схильні до найбільш сильних деформацій (усадка будинку, ремонти, різні вібрації). Якщо їх затирати звичайною затиркою на цементній основі, вона незабаром розтріскається через недостатню еластичність. У цих місцях слід застосовувати лише силіконову затирку (вона ж силіконовий герметик з антигрибковими домішками). Ceresit CS 25 забезпечує потрійний захист від грибка і цвілі — містить в три рази більше захисних речовин, ніж звичайний силіконовий (санітарний) герметик. Шов представлений в 19 кольорах.

Хід робіт з гідроізоляції душових, ванних кімнат, кухонь

Система «затирка + герметик»

У вологих приміщеннях шви між плитками обробляються комплексом продуктів — затирка + герметик. Це система Micro Protect ТМ Ceresit, спеціальна рецептура якої запобігає появі і розмноженню патогенних мікроорганізмів. Її застосування гарантує, що шви між плитками довго будуть зберігати свій естетичний первісний вигляд, на них не буде чорних плям і цвілі. Вологе приміщення стане безпечним навіть для алергіків.

Підготовка поверхні

Поверхня має бути рівною, сухою, міцною, очищеною від пилу, бруду, жиру та ін.. Поверхні, зі здатністю до сильного вбирання, необхідно обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17. До початку укладання плитки слід перевірити міцність поверхні основи за допомогою неруйнівних методів, наприклад, молотком Шмідта, переконатися, що вона рівна, а відхилення в ній не вплинуть на якість облицювання. Під час облицювання балконів і терас основа повинна мати розрахунковий кут нахилу, це особливо важливо під час застосування тонкошарового методу. Якщо відхилення в основі значні, поверхню слід спочатку вирівняти, використовуючи відповідні види штукатурок.

Облаштування гідроізоляції

Нанести композицію Ceresit СL 51 або Ceresit CL 50 за допомогою валика щітки або тертка для нанесення штукатурки. Виконати герметизацію деформаційних швів в місцях передбачуваної концентрації напруги за допомогою Ceresit CL 52. Нанести мастику, потім наклеїти стрічку і нанести другий шар мастики на стрічку. Місця проходження комунікацій гідроізолюються за допомогою Ceresit CL 53 і Ceresit CL 54. Для надійної герметизації внутрішніх та зовнішніх кутів приміщень слід використовувати кутові елементи Ceresit CL 56 (внутрішні) і Ceresit CL 57 (зовнішні).

Можуть також застосовуватися матеріали Ceresit CR 65 і Ceresit CR 66.

Облицювання

Покласти плитку тонкошаровим способом за допомогою Ceresit CM 11, Ceresit CM 16, Ceresit CM 117, Ceresit CM 17.

Заповнення швів між плитками

Стіни. Заповнити шви затиркою Ceresit СЕ 40.

Підлоги. Заповнити шви затиркою Ceresit СЕ 35 Супер або Ceresit СЕ 37. Кутові, деформаційні шви, а також примикання заповнити герметиком Ceresit CS 25.

Майстер-клас з використання засобів MicroProtect в процесі укладання плитки у ванній кімнаті:

Після повного висихання клею шви облицювання очистити від пилу, залишків клею та інших забруднень. Якщо торці плитки мають різну здатність до вбирання (буває плитка, в якої один торець закритий емаллю), слід прогрунтувати внутрішню сторону шва тонким пензлем глибоко проникаючою ґрунтовкою Ceresit CT 17. Після висихання ґрунтовки (4-6 годин) можна починати заповнення швів.

Затирку Ceresit СЕ 40 (вся кількість, а не по частинах) потрібно розвести необхідною кількістю води, згідно з технічним описом. Інтенсивно перемішати за допомогою електричного дриля з насадкою типу «міксер» до отримання однорідної суміші без грудок.

Матеріал втиснути в шви за допомогою гумового шпателя або гумового тертка, наносити діагонально до швів.

Через 5-10 хвилин за допомогою вологої поролонової губки надлишки матеріалу розмити і сформувати поверхню шва. Не пізніше, ніж через 20-30 хвилин, промити поверхню плитки від нальоту вологою губкою.

Деформаційні шви (кутові шви облицювання і примикання облицювання до сантехнічного обладнанням) затерти еластичним силіконовим герметиком Ceresit CS 25. Для цього вздовж шва по обидві сторони приклеїти малярську стрічку таким чином, щоб повністю закривалася поверхня плитки і дотична поверхня.

Поверхню шва необхідно злегка зволожити водою з пульверизатора і за допомогою пістолета видавити герметик з картриджа в шов. Рух потрібно здійснювати з рівномірною швидкістю, контролюючи ступінь заповнення шва.

Відразу ж після заповнення змочити поверхню герметика мильною водою з пульверизатора або вручну. За допомогою спеціального профільного гумового скребка загладити поверхню герметика, одночасно прибираючи надлишки матеріалу.

Відразу ж після цього зняти малярську стрічку. Висихання герметика за температури 20 ˚С і 50% вологості — приблизно 1 мм на добу. Якщо обсяг шва дуже великий, чи шов глибокий, рекомендується попередньо вставити в шов спеціальний шнур зі спіненого поліетилену відповідного діаметру таким чином, щоб товщина герметика становила не менше 5 мм.