Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку рекомендацій

Монтажна піна - секрет успішного ремонту

«А тут треба задути» — така фраза зараз все частіше супроводжує будівельні або ремонтні роботи. Монтажна піна (або, говорячи мовою термінів — однокомпонентний пінополіуретановий герметик) стала дуже популярною. Домовласники й дачники, майстри на всі руки та професійні будівельники — цей матеріал використовують усі, кому потрібно заповнити порожнини, порожнечі, тріщини або герметизувати стики. А встановлення вікон і дверей без монтажної піни навіть важко собі уявити.

Установка окна с помощью пены ceresit


Корисні якості

Основною перевагою монтажної піни (МП) є те, що вона виконує одразу декілька функцій:

  • ущільнюючу;
  • тепло- і звукоізоляційну
  • монтажну (оскільки з'єднує між собою окремі конструкції або їхні частини).

Популярність матеріалу пов'язана не лише з його позитивними якостями, але й зі зручністю роботи з ним: не потрібна фізична сила та механічні пристрої, немає необхідності у підключенні до електромережі. Розширюючись, піна сама проникне в усі, навіть важкодоступні, порожнини і стики. Протягом декількох годин вона застигне і перетвориться на досить тверду пластмасу.

Безсумнівно, корисна також універсальність матеріалу. МП стикується практично з усіма покриттями. Її можна використовувати для заповнення стиків із деревом, каменем, бетоном, штукатуркою, металом і склом. Не підходить вона лише для полімерних матеріалів (поліетилену, поліпропілену, тефлону і т. д.).

Сфера застосування

Для перерахування всіх сфер застосування МП знадобиться цілий довідник, тому згадаємо лише основні:

  • монтаж віконних і дверних блоків;фіксація дверних і віконних блоків, закріплення ізоляційних матів і плит;
  • герметизація, тобто заповнення порожнеч і тріщин навколо віконних блоків, дверних коробок, інженерних комунікацій, в покрівельних матеріалах і т. д.;
  • ізоляція трубопроводів, місць приєднання витягу, кондиціонерів і т. д.

1_2_700x180.jpg

Правильний вибір

На ринку представлений широкий асортимент монтажних пін різних виробників. Так, у продажу є МП торгових марок Ceresit (Henkel), Cocon, Den Braven, Dufa, Illbruck, Kvadro, Makroflex, Soudal, Polirem та ін. Окрім того, на ринку з'являється маса нової продукції для будівництва та ремонту, і споживачеві буває досить важко зорієнтуватися при виборі матеріалу. Це відбувається через брак інформації про властивості й технічні характеристики продукту, некомпетентність, а іноді несумлінність продавців.

Купуючи матеріал, необхідно пам'ятати, що МП має бути еластичною, добре прилипати до поверхні (без патьоків), не давати велику усадку. Також добрий матеріал після застигання не кришиться. Отже, оцінити основні якості МП можна лише після її застосування. Тому довіряти варто тільки надійним виробникам. Henkel — це не просто виробництво монтажних пін № 1 у світі, але і якість найвищого рівня. Для його контролю використовується власна лабораторія, що дозволяє зберігати впевненість у тому, що Ceresit — стабільно краща піна. І, що дуже важливо, з найбільшим виходом. Це означає, що там, де зазвичай потрібно півтора-два балончики, достатньо буде одного від ТМ Ceresit.

Таким чином, монтажна піна виробництва компанії Henkel — вибір розважливих майстрів.