Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
Надрукувати До переліку продукції

CE 52 Neon / Неон

Декоративна добавка до епоксидного розчину Ceresit CE 89 для створення неповторного декору
  • Для застосування зі скляною мозаїкою та керамічною плиткою
  • Для стінової та підлогової плитки
  • Для внутрішніх робіт: спа, кухня, ванна кімната, магазини тощо
  • Країна виробник:

    Польща

  • Упаковка:
    200 г

Ceresit CE 55 Neon – це спеціальні блискітки для додавання до епоксидного заповнювача швів Ceresit CE 89 для створення унікальних та ексклюзивних ефектів при заповненні швів. При додаванні добавки до двокомпонентної епоксидної розчинової суміші, заповнювач швів набуває особливого ефекту блиску, не втрачаючи основних характеристик або основного кольору.

Ceresit CE 55 Neon – це епоксидна декоративна добавка Ceresit CE 89 для створення неповторного «неонового» декору, що світиться в темряві.

*Ceresit CE 55 Neon можна змішувати з наступними кольорами Ceresit CE 89: Pearl Gray, Toffi, Jasmine, MoonstoneBlue, Saphire Blue.

Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.

Де придбати