Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
Надрукувати До переліку продукції

CP 43 Двокомпонентна еластична гідроізоляційна мастика

Двокомпонентна еластична гідроізоляційна мастика Двокомпонентна бітумно-полімерна гідроізоляція для внутрішніх і зовнішніх робіт
 • водонепроникна
 • до складу входять армовані мікроволокна
 • швидке затвердіння
 • Температура використання:

  від 5 до 30 °C

 • Температура експлуатації:

  до 100 °C

 • Країна виробник:

  Німеччина

 • Упаковка:
  Компонент А (рідина) – відро 23 кг, Б (порошок) – мішок 5 кг

Мастика Ceresit CP 43 призначена для гідроізоляції мінеральних основ (кам'яної та цегляної кладки із заповненими швами, бетонних і оштукатурених основ) для захисту від періодичного та постійного впливу ґрунтових вод, у тому числі під тиском. Ceresit CP 43 застосовується всередині та зовні будівель із боку впливу води. Наноситься на вертикальні та горизонтальні поверхні. Придатна для гідроізоляції фундаментів, споруд, терас і балконів. При виконанні гідроізоляції не розшитої кам'яної чи цегляної кладки (або в разі наявності на поверхні тріщин) ізолюючий шар слід проармувати сіткою зі скловолокна, а шви та тріщини попередньо замазати мастикою Ceresit CP 43. Мастика може застосовуватися для закріплення теплоізоляційних і дренажних плит, які надалі засипаються ґрунтом (матеріал стійкий до агресивних речовин, що зазвичай містяться в ґрунті). Непридатна для улаштування покрівель.

Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.

Де придбати