Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
Надрукувати До переліку продукції

CT 340 D/29.2 Профіль кутовий із капельником 

Профіль кутовий із капельником 
  • забезпечує захист поверхні укосів від підтікання води
  • запобігає передчасному руйнуванню
  • стійкість до впливу лугів
  • забезпечує естетичні властивост
  • Країна виробник:

    Чеська республіка

У свіжонанесенному розчинні суміші захисного шару встановлюють кутик і втискають так, щоб з отворів перфорування полиць видавилась розчинна суміш. Потім кутик повністю покривається розчинною сумішшю, яка вирівнюється врівень зі стіною. У місцях стикування профілів виконується додаткове армування внапуск склосіткою розміром 200 мм x 200 мм.
У процесі виконання робіт необхідно слідкувати за прямолінійністю і паралельністю профілю граням стін і віконних рам.
При монтажі та після фінішної обробки поверхні системи теплоізоляції вказана грань повинна залишатися чистою, без штукатурки.
Для кращого зв'язку з розчинними сумішами відповідні елементи профілю мають перфорацію. Профіль легко фарбувати фасадною фарбою.

Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.

Де придбати