Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
Надрукувати До переліку продукції

CT 315 Пінополістирольні плити

Теплоізоляційний шар системи скріпленої зовнішньої теплоізоляції будинків і споруд, конструкцій підлог і покрівельних конструкцій.
  • висока тепло- та звукоізоляція
  • з ефектом звукоізоляції
  • Країна виробник:

    Україна

Приклеювання пінополістирольних плит
Залежно від стану огороджувальних конструкцій фасаду обирається один із наступних способів наклейки пінополістирольних плит:
- Смуговий — якщо поверхня стіни має не рівності до 5 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити у вигляді смуг на відстані 20 мм від країв по всьому периметру плити, а потім посередині. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви, щоб при наклеюванні плит не утворювалися повітряні пробки;
- Маячковий — якщо поверхня стіни має нерівності до 15 мм, розчинна суміш наноситься на поверхню плити на відстані 20 мм від країв по всьому периметру плити у вигляді смуг шириною 60 мм і висотою 20 мм, а потім посередині плити у вигляді маячків із розрахунку 5–8 штук діаметром близько 100 мм і висотою 20 мм на плиту розміром 0,5х1,0 м. Смуги, нанесені по периметру, повинні мати розриви;
- Суцільний — якщо поверхня стіни має нерівності до 3 мм, розчинна суміш наноситься по всій поверхні плити зубчатим шпателем із розміром зуба 10х10 мм.
Після нанесення розчинної суміші плиту необхідно відразу встановити в проектне положення і притиснути. Зусилля при притисканні повинно бути таким, щоб розчинна суміш розподілилася між основою і плитою мінімум на 40%.
Плити необхідно приклеювати щільно одна до одної в одній площині, не допускаючи збігу вертикальних швів. Ширина швів не повинна перевищувати 2 мм. Залишки розчинної суміші необхідно видалити за допомогою шпателя до її затвердіння. Через три доби після приклеювання слід розпочинати додаткове механічне кріплення пінополістирольних плит дюбелями та улаштування армованого захисного шару. При низьких температурах від 0 оС до +5 оС додаткове механічне кріплення пінополістирольних плит дюбелями та улаштування армованого захисного шару слід розпочинати через 6 діб після наклеювання плит.

Вiдео

Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.

Де придбати