Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Енергетичний форум в Дніпропетровську

30 жовтня 2014


Фахівці компанії Хенкель Баутехнік (Україна) взяли участь в енергетичному форумі в Дніпропетровську і розповіли, як не допускати помилок при утепленні багатоповерхових будинків.

10 жовтня у Дніпропетровську пройшов міжрегіональний енергетичний форум «На шляху до енергетичної безпеки». Цей захід був ініційований Дніпропетровською обласною радою за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ та проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Представники компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» не тільки взяли участь в обговоренні стратегій енергоефективності, а й надали корисні подарунки для учасників форуму.

Серед учасників форуму-представників ОСББ і ЖБК було проведено розіграш сертифікатів від Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ на проведення енергоаудиту та розіграш 50 квадратних метрів системи утеплення Ceresit Ceretherm Classic від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

«50 квадратних метрів системи утеплення Ceresit Ceretherm Classic – це хороший старт для початку утеплення всього багатоквартирного будинку. Таку можливість отримали мешканці багатоповерхівки (ЖБК №324)», - розповідає директор з маркетингу компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» Ольга Ступіна.

Як пояснили учасникам форуму представники «Хенкель Баутехнік (Україна)», з точки зору дієвої енергоефективності важливо утеплювати багатоквартирний будинок повністю. Утеплення окремих квартир є неефективним і може бути навіть небезпечним. Таке «фрагментарне» утеплення створює «містки холоду» на стиках (де система закінчується), перепади температури в тілі стіни утворюють конденсат, що призводить до появи цвілі та грибка. Крім того, пошкоджується фінішний шар системи утеплення (фарба, штукатурка), в результаті він може осипатися на голови перехожих. Тому до подібного утеплення потрібно ставитися вкрай обережно.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія є виробником будівельних сумішей ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році. В даний час на території нашої країни працюють п'ять заводів, завдяки продукції яких забезпечується системний підхід до різних будівельних і ремонтних робіт.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Ольга Ступіна

+ 38 067 441 71 18

olga.stoupina@henkel.com

Аліна Мегидь, менеджер проекту

+38 067 465 27 95

alina.megyd@brandcom.com.ua