Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Безпека праці - понад усе, переконалися журналісти на заводі «Хенкель Баутехнік (Україна)»

31 жовтня 2014


Фонд соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань організував прес-тур для ЗМІ на завод «Хенкель Баутехнік (Україна)». Метою візиту було ознайомити журналістів з європейськими стандартами охорони праці на виробництві на прикладі заводу, який з самого свого заснування приділяє охороні праці величезну увагу.

Представники ЗМІ були запрошені на завод компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» у м. Вишгороді. Цей завод був побудований компанією першим в Україні. За 16 років він неодноразово модернізувався, при цьому підвищувалися і стандарти охорони праці на підприємстві. «Хенкель Баутехнік (Україна)», лідер вітчизняного ринку з виробництва будівельних матеріалів і соціально відповідальна міжнародна компанія, з перших років роботи в Україні приділяє велику увагу питанням охорони праці. Тому виробництво було сертифіковано за системою ISO 9001, крім того, компанія має міжнародний сертифікат екологічного менеджменту ISO 14001 та сертифікат системи забезпечення охорони праці OHSAS 18001.

«Сертифікація за міжнародними стандартами для нас – не маркетинговий інструмент, а гарантія високої якості виробленої продукції та безпеки для наших співробітників, - розповів Володимир Соха, генеральний директор« Хенкель Баутехнік (Україна)». - Будучи компанією зі 100% іноземними інвестиціями, ми дотримуємося єдиних жорстких стандартів роботи по всьому світу. У нас є щорічний бюджет на навчання правилам охорони праці. Ми практично щороку проходимо міжнародний аудит. У нас на виробництві ніколи не було нещасних випадків з летальним кінцем, і побудована нами система дає персоналу впевненість у власній безпеці», - резюмував він.

Експерти Фонду соцстраху в свою чергу зазначили, що в Україні зберігається стабільна позитивна тенденція до зниження рівня травматизму. Так, за підсумками першого півріччя 2014 кількість страхових нещасних випадків зменшилася на 14,3% порівняно з аналогічним періодом 2013.

В рамках прес-туру відбулося обговорення питань безпеки та охорони праці, профілактики виробничого травматизму та професійної захворюваності в Україні. На прикладі підприємства компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» представники Соцстраху, Федерації профспілок України та інші роботодавці обговорили рівень безпеки, гігієни та охорони праці у виробничому середовищі. Гості змогли особисто переконатися в тому, що для «Хенкель Баутехнік (Україна)» високі стандарти безпеки завжди є пріоритетом у роботі, відвідавши виробничі цехи, санітарно-побутові приміщення, оздоровчий пункт та їдальню. Вони побачили, як обладнані безпечні робочі місця, організовані комфортні умови для персоналу і як проходить навчання правилам техніки безпеки.

Галина Васюра, головний спеціаліст з охорони праці «Хенкель Баутехнік (Україна)» розповідає: «Одним з основних аспектів нашої системи охорони праці є постійне навчання персоналу і безперервний контроль. Навчання проводиться безпосередньо на підприємстві: це і інструктаж в спеціальних класах, і на робочих місцях. Якщо робота пов'язана з підвищеним рівнем небезпеки, інструктаж проводиться один раз на 3 місяці, звичайний - раз на півроку».

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія є виробником будівельних сумішей ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році. В даний час на території нашої країни працюють п'ять заводів, завдяки продукції яких забезпечується системний підхід до різних будівельних і ремонтних робіт.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Ольга Ступіна

+ 38 067 441 71 18

olga.stoupina@henkel.com

Аліна Мегидь, менеджер проекту

+38 067 465 27 95

alina.megyd@brandcom.com.ua