Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

«Хенкель Баутехнік (Україна)» підтримує розвиток енергонезалежності України

21 листопада 2014


19 листопада 2014 року компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» стала партнером і учасником міжнародного круглого столу на тему «Інвестиції в енергоефективність житлового сектора - європейський досвід взаємодії держави та бізнесу».

Захід на підтримку урядової ініціативи «Енергетична незалежність України» відбувся в рамках соціально-інформаційного проекту «Від енергоефективності – до енергонезалежності». Основне завдання і мета круглого столу – в максимально короткі терміни об'єднати зусилля фінансових установ, виробників енергозберігаючих технологій і держави для імплементації в житловому секторі інвестиційних і бізнес програм з енергоефективності.

Програма міжнародного круглого столу включала два блоки. У першому учасники обговорили проблеми несистематичного процесу впровадження програм з енергоефективності в Україні, Національний план з енергозбереження України, зокрема, в житловому секторі та джерела фінансування і регулювання процесу.

Зокрема, Сергій Кушнір, директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України зазначив: «Мінрегіоном розроблено два законопроекти «Про особливості права власності у багатоквартирному житловому будинку» та нову редакцію «Про житлово-комунальні послуги». Вони вже схвалені Урядом, включені в коаліційну угоду і повинні бути одними з перших розглянуті новим парламентом.

Нам потрібно забезпечити прозорі та якісні механізми інвестування в багатоквартирні будинки. Повинні також передбачити механізми державної допомоги, в тому числі – часткової компенсації витрат мешканців на підвищення енергоефективності житла».

У другій частині заходу пройшла презентація поточних і запланованих проектів, інвестиційних програм з енергоефективності в Україні. Від спікерів круглого столу прозвучали пропозиції щодо поліпшення бізнес та інвестиційного клімату України для реалізації програм з енергоефективності.

Зокрема, компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», яка понад 30 років утеплює фасади за допомогою системи Ceresit і реалізувала в нашій країні майже 50 млн кв. м утеплення, висловила готовність брати активну участь у всіх ініціативах з термомодернізації за допомогою надання:

• Ефективних комплексних рішень по утепленню будівель.

• Технічних консультацій замовників, проектування та технічного супроводу утеплення.

• Спеціальних програм підтримки ОСББ.

• Популяризації правильних технічних рішень.

• Участі в розробці державних норм і програм з енергоефективності.

Ольга Ступіна, директор з маркетингу компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)», виступила з доповіддю на тему «Термомодернізація ЖКГ або зупинка промисловості?». Експерт зазначила, що необхідно зосередитися на збереженні енергії, а не відключенні подачі газу промисловим підприємствам.

Ольга Ступіна, «Ні для кого не секрет, що на частку населення і теплокомуненерго доводиться більше 50% загального обсягу споживання енергоресурсів, а на частку промисловості – близько 40%. Однак обмеження подачі газу підприємствам неодмінно призведе до їх зупинки, звільнення співробітників, зниження доходів людей. До того ж, підприємства і самі постійно інвестують в енергоефективність. Наприклад, наша компанія в минулому році встановила нове сушильне устаткування, зі зниженим на 30% споживанням газу. Справжньою проблемою України є сектор ЖКГ, де ресурси витрачаються найменш ефективно з різних причин. І один з ключиків до вирішення даної проблеми – проведення масштабної і комплексної тепломодернізації житлового фонду».

Захід проводився за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році, побудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи влаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має в своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажів можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблено навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки фахівців в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» удостоїлася багатьох нагород: «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Ольга Ступіна

+ 38 067 441 71 18

olga.stoupina@henkel.com

Аліна Мегидь, менеджер проекту

+38 067 465 27 95

alina.megyd@brandcom.com.ua