Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Монтажні клеї Ceresit на основі революційної технології FLEXTEC© тепер і в Україні

6 листопада 2012


У жовтні 2012 року компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», один із провідних вітчизняних виробників та імпортерів будівельних сумішей, клеїв і фарб, представить на українському ринку лінійку монтажних клеїв Ceresit. Нові продукти призначені в першу чергу для професійного застосування та ідеально підходять для склеювання широкого спектра будівельних матеріалів.

Лінійка представлена 6 монтажними клеями — Ceresit CB 100, Ceresit CB 150, Ceresit CB 200 та Ceresit CB 300 у трьох кольорах (білому, сірому та прозорому). Усі вони створені на основі інноваційних технологій, запатентованих компанією Henkel. Технологія INSTANT TACK© дозволяє виробляти клеї з високою первинною силою схоплювання для приклеювання важких предметів. Технологія FLEXTEC©, реалізована у клеях Ceresit CB 200 та Ceresit CB 300, дозволяє поєднувати в одному продукті переваги монтажного клею та герметика.

Усі монтажні клеї Ceresit характеризуються високою адгезією до поверхні та первинною силою схоплювання до 100 кг/м². Ceresit CB 200 та Ceresit CB 300 окрім склеювання матеріалів забезпечують їх надійну фіксацію та герметизацію, шумоізоляцію, відсутність вібрації, усадки та можуть наноситися на вологі поверхні.


Нова лінійка продуктів для професійних будівельників розширить асортимент монтажних клеїв «Хенкель Баутехнік (Україна)». Нагадаємо, раніше дана категорія продуктів компанії була представлена лише брендом «Момент».