Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)»
отримала нагороду з енергоефективності
в рамках програми IQ energy

21 листопада 2018


Прес-реліз

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» отримала нагороду з енергоефективності в рамках програми IQ energy

14 листопада 2018 року

Проміжні підсумки програми IQ energy в Україні: понад 1,2 млрд грн вкладено в енергомодернізацію житла, в програмі взяло участь близько 35 тис. домогосподарств.

На урочистій церемонії в Києві Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з партнерами відзначили досягнення програми і нагородили кращих партнерів, які підтримують енергоефективність та відновлювальні джерела енергії в Україні в рамках програми IQ energy.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», виробник будівельних сумішей і систем утеплення Ceresit, отримала нагороду «Кращі продажі (ізоляція фасадів)» за видатні продажі зелених технологій та зусилля з просування «зеленої» економіки в Україні.

У заході взяли участь представники донорів IQ energy, місцевих органів влади, міжнародних організацій, дипломатичного співтовариства, банків-партнерів ЄБРР та місцевих компаній.

Програма IQ energy призначена для стимулювання інвестицій в підвищення енергоефективності житла. Програма організована ЄБРР і підтримується стимулюючим грантом на загальну суму 15 млн євро, наданим Фондом Східноєвропейський партнерство з питань енергоефективності та екології (E5P), в який найбільший внесок надає Європейський Союз, і де Україна також є одним із донорів. Грант на надання технічної допомоги для реалізації програми надано Фондом E5P та Урядом Швеції в рівних частках.

За словами керуючого фондом E5P Андерса Лунда, загальний обсяг інвестицій в рамках програми IQ energy вже перевищив 1,2 млрд грн. Близько 35 тисяч українських домогосподарств отримали кредити від місцевих комерційних банків, що беруть участь в програмі, для інвестування в «зелені технології» для свого житла.

Програма націлена на житловий сектор України, на який припадає більше третини споживання енергії в країні. З більш ніж 10 мільйонами будівель, багато з яких були побудовані в радянські часи з низькими енергетичними характеристиками, в країні існує величезний потенціал не тільки для скорочення рахунків за тепло і електроенергію, а й для підвищення комфорту житла.

Програма працює в кілька етапів. По-перше, банки-партнери програми надають жителям України кредити для придбання енергоефективних рішень для свого житла, таких як системи утеплення Ceresit Ceretherm, а також нові вікна з подвійним склінням, високоефективні газові та твердопаливні котли, лічильники тепла, сонячні колектори тощо. Після цього проекти позичальників перевіряються експертами IQ energy і вони отримують грант в розмірі 35 відсотків від вартості удосконалень, що були зроблені (для фізичних осіб). Розмір гранту для ОСББ в рамках програми IQ energy становить 40 відсотків від суми кредиту / інвестицій. Сума гранту розраховується не тільки на основі вартості основного обладнання, а й включає в себе вартість монтажних робіт і допоміжних матеріалів, якщо вони також придбані в кредит у банку-партнера програми IQ energy. Грант виплачується в євро на рахунок позичальника в банку, в якому був отриманий кредит.

Щоб допомогти клієнтам вибрати відповідні технології, ЄБРР управляє онлайн-каталогом, в якому домовласники можуть вибирати з понад 7000 найменувань енергоефективних товарів і технологій від понад 1000 постачальників. Понад 70 відсотків завершених і перевірених проектів з термомодернізації житла використовували товари, вироблені в Україні. Зокрема, у розділі «Теплоізоляція» представлений широкий асортимент продукції ТМ Ceresit. Микола Пасько, голова департаменту об'єктної дистрибуції «Хенкель Баутехнік (Україна)», розповів, що у свою чергу, компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» інформаційно підтримувала IQ energy, популяризуючи програму для ОСББ навіть ще до її офіційного запуску. Ceresit – один із перших брендів, що надавав підтримку ОСББ за державною програмою «теплих кредитів». Тепер Ceresit є одним із перших, хто максимально долучився до реалізації міжнародної донорської програми IQ energy.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ CERESIT, шпалерних клеїв ТМ METYLAN, імпортер та постачальник побутових клеїв та будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії нараховує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» почала роботу 1998 року, з того часу звівши 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та опорядження фасадів, системи облаштування підлоги, гідроізоляції, гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» облаштувала мережу з 35 центрів Центрів комплектації Ceresit-Pro, що надають повний комплекс послуг з утеплення будівель за методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажу можна затонувати фарби та штукатурки. Сьогодні в Україні діють 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти та науки України, розроблені навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; діють 29 центрів підготовки спеціалістів в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» відзначена багатьма нагородами: «Вибір року», «Вища проба», «Кращий працедавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» тощо.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com