Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Спільна розробка «Хенкель Баутехнік (Україна)» та УКРПЛАСТИКУ отримала нагороду»

19 травня 2016


Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» стала ініціатором співпраці з УКРПЛАСТИКОМ в рамках проекту зі створення нової упаковки для затирки «Ceresit СЕ33 Plus».

В результаті нова упаковка стала переможцем щорічного національного конкурсу «Українська зірка упаковки 2016» в номінації «Упаковка для промислових товарів».

Лідером змагання стала упаковка затирки для швів «Ceresit СЕ33 Plus», виробництво якої компанія запустила у минулому році. Нова пластикова упаковка була виготовлена компанією «УКРПЛАСТИК», найбільшим виробником гнучких пакувальних матеріалів у Східній Європі. УКРПЛАСТИК є надійним партнером і постачальником пакувальних матеріалів «Хенкель Баутехнік (Україна)». Заміна традиційної упаковки на більш функціональну стала унікальним проектом зі співробітництва двох компаній – як в Україні, так і по всьому світу.

«Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» стала ініціатором співпраці з УКРПЛАСТИКОМ у рамках проекту зі створення нової упаковки для затирки «Ceresit СЕ33 Plus». Ми постійно досліджуємо потреби ринку та уважно стежимо за побажаннями наших клієнтів. Саме тому «Хенкель Баутехнік (Україна)» продовжує роботу зі вдосконалення не тільки своїх продуктів, але і їх упаковки, – підкреслив менеджер категорії BMG «Хенкель Баутехнік (Україна)» Андрій Постоловський. – Ми пишаємося перемогою упаковки «Ceresit СЕ33 Plus» виробництва УКРПЛАСТИКУ в конкурсі «Українська зірка упаковки 2016». Варто також відзначити, що вона стала можливою завдяки високому професіоналізму команд «Хенкель Баутехнік (Україна)» і УКРПЛАСТИК, а також відмінному взаєморозумінню між фахівцями обох корпорацій».

Організатором національного конкурсу «Українська зірка упаковки 2016» є Клуб пакувальників України. Запеклі перегони щорічно визначають лідерів пакувальної індустрії. Цьогорічний конкурс став вже 18-им змаганням, у рамках якого було досліджено понад 70 зразків різноманітних упаковок відомих українських виробників.

У рамках номінації «Упаковка для промислових товарів» упаковка затирок «Ceresit СЕ33 Plus» підлягала ретельній оцінці з точки зору дизайну, якості матеріалу, з якого вона створена і, навіть, оригінальності. Нова упаковка затирок «Ceresit» об'ємом 2 і 5 кг має зручні бічні складки і висічну ручку, що робить транспортування суміші зручним та надійним. Вона відштовхує пил і є повністю герметичною, тому надійно захищає суміш від впливу вологи. Завдяки інноваційному дизайну упаковка вигідно вирізняється на полицях торгових точок.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» вважає своїм пріоритетним і вкрай важливим завданням вдосконалення продуктів з урахуванням побажань і потреб споживачів. Визнання на всеукраїнському конкурсі – це підтвердження того, що компанія рухається у правильному напрямку і може пропонувати споживачам найкращі товари, які є досконалими від найменшої молекули до упаковки.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей і систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії нараховує понад 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» почала свою роботу у 1998 році, побудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонує готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи облаштування підлог, гідроізоляції и гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має у своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг по утепленню будівель методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо у місцях продажу можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблені освітні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки спеціалістів у 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» отримала багато нагород: «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com