Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Стартує новий сезон освітніх семінарів для будівельників від Henkel і Ceresit

2 березня 2016


10 березня «Хенкель Баутехнік (Україна)» запускає щорічний освітній проект: у 2016 році це програма з 24 семінарів, присвячених методам впровадження енергоефективних технологій в будівництві. Перші семінари відкриють весняну хвилю навчання в Одесі і Мукачеве. Далі на черзі – Київ і Суми.

Одноденна навчальна програма кожного з 24 семінарів розділена на теоретичну і практичну частини. Завдяки цьому учасники зможуть отримати як загальні знання, так і прикладний досвід роботи з системами утеплення Ceresit Ceretherm.

Технічні експерти Ceresit розкажуть про передові енергоефективні технології, кращі способи інсталяції систем утеплення і незвичайні методи роботи з декоративним шаром – «фасадом» конструкції, що може мати неповторний зовнішній вигляд. Кожен учасник по закінченні семінару отримає сертифікат, який у подальшому зможе пред'являти в якості підтвердження своєї компетентності.

«Програма семінарів розроблена спеціально для представників будівельних професій. Будь-якому будівельникові, який хоче залишатися затребуваним на ринку, буде корисно інвестувати свій час у навчання, – каже Ольга Ступіна, директор з маркетингу компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». – Тим більше що перед нами стоїть завдання термомодернізації житлового фонду нашої країни. Її можна досягти тільки за допомогою комплексного утеплення існуючого житлового фонду та будівництва нового житла вже за європейськими стандартами енергоспоживання та енергоефективності. Саме тому компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» ще в 2014 році почала освітню кампанію популяризації утеплення житла серед наших громадян».

В умовах непростої економічної ситуації в державі і зростаючої популярності утеплення житла семінари особливо актуальні, вважають в компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

Згідно з даними Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження на початку опалювального сезону 2015-2016 рр. державні кредити на утеплення житла оформили понад 60 тисяч українських сімей. Тільки у вересні минулого року українці взяли кредити на суму понад 130 мільйонів гривень. У зв'язку з цим на ринку зросла потреба в будівельниках, які можуть професійно інсталювати системи утеплення.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розуміє необхідність якісного навчання українських фахівців інноваційним технікам утеплення житла. Адже саме комплексне утеплення житлового фонду допоможе швидше досягти енергонезалежності України.

Дата

Місто

Адреса

15 березня

Київ

вул. Горлівська 220

10 березня

Мукачеве

ул І. Франка-бічна, 18

15 березня

Рівне

вул. С. Бандери, 69

22 березня

Житомир

вул. Якіра, 5

10 березня

Одеса

вул. Новосельського, 86

15 березня

Суми

просп. Курський, 141

17 березня

Івано-Франківськ

вул. Левинського, 24

22 березня

Луцьк

вул. Потебні, 52

17 березня

Кіровоград

вул. Волкова, 15

22 березня

Полтава

вул. Фрунзе, 245

24 березня

Чернівці

вул. Доброго, 4

29 березня

Львів

вул. Широка, 79

5 квітня

Чернігів

просп. Миру, 247

24 березня

Миколаїв

вул. Рекордна, 69

29 березня

Харків

Салтівське шосе, 123

31 березня

Хмельницький

вул. Інститутська, 10

5 квітня

Тернопіль

вул. Текстильна, 8

12 квітня

Черкаси

вул. Я. Галана 13

31 березня

Херсон

Миколаївське шосе, 52

17 березня

Дніпропетровськ

вул. Богдана Хмельницького, 3-А

19 квітня

Умань

провулок Енергетичний 5

24 березня

Кривий Ріг

вул. Кропивницького, 21 А

31 березня

Запоріжжя

вул. Жукова, 6

5 квітня

Кременчук

вул. Московська 14

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році, побудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи влаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має в своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажів можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблено навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки фахівців в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» удостоїлася багатьох нагород: «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com