Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» починає реконструкцію будівлі після подій листопада-лютого 2013-2014 рр

20 серпня 2014


14 серпня 2014 року компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» передала Державному підприємству «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» більше 1000 літрів фарби ТМ Ceresit та інших будівельних матеріалів для реконструкції понад 3500 м2 внутрішніх приміщень.

Реконструкція буде проведена силами співробітників Українського дому і волонтерами.

В якості матеріальної благодійної допомоги «Хенкель Баутехнік (Україна)» надала будівельні матеріали, які увійшли до переліку, складеного за результатами прозорої попередньої оцінки пошкоджень робочою комісією, в яку входили співробітники компанії.

«Реконструкція передбачає ремонт залів «Арт галерея», «Кобзарська світлиця», «Малий виставковий», «Прес-центр», 16 службових кабінетів, центрального фойє і концертного залу, а також тамбурів евакуаційних виходів», – говорить Володимир Соха, Генеральний директор компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

«Це вагомий внесок в розбудову Українського дому, оновлена діяльність якого буде спрямована на утвердження авторитету нашої країни, пропагування її досягнень у сфері культурного, громадсько-політичного та ділового життя. Відсьогодні він буде перетворюватися завдяки спільним зусиллям небайдужого бізнесу та активістів, для яких Український дім був і залишається оберегом», ­¾ говорить Юрій Стельмащук, директор ДП «Український дім».

Передбачається, що ремонтні роботи в Українському домі триватимуть до 25 серпня.

Український дім – перший об'єкт, який приймає безкоштовну допомогу від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». У лютому активні співробітники компанії запропонували керівництву допомогти київській владі з реконструкцією центральної частини міста. Керівництво компанії «Хенкель Баутехнік Україна» повністю підтримало ініціативу. В березні 2014 року компанія звернулася з пропозицією безкоштовно надати будівельні матеріали власного виробництва та експертну допомогу для ремонту чотирьох найбільших будівель, що постраждали під час вуличних протистоянь, – Київської міської державної адміністрації, Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва«Український дім», Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського та Міжнародного центру культури і мистецтв «Жовтневий палац».

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія є виробником будівельних сумішей ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, побутових клеїв та будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році. В даний час на території нашої країни працюють п'ять заводів, завдяки продукції яких забезпечується системний підхід до різних будівельних і ремонтних робіт.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Ігор Мельніков,
менеджер зі зв'язків зі ЗМІ
+38 063 753 55 64
igor.melnikov@brandcom.com.ua
www.brandcom.com.ua