Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Henkel взяв участь у виставці-форумі «Доступне та енергоефективне житло – 2015»

16 вересня 2015


10-13вересня 2015 рокув Українському домі в м. Київ відбулася виставка-форум «Доступне та енергоефективне житло – 2015». Подію організованоза сприяння Державного підприємства «Український дім» та Конфедерації Будівельників України.Представники компанії«Хенкель Баутехнік (Україна)» долучилися до обговорення стану енергоефективності Українив рамках конференції «ЕНЕРГОЕФЕКТИВНЕ ЖИТЛО» та розповіли про можливі шляхи термомоденізації ЖКГ України.

Протягом чотирьохднів експозиції у рамках круглих столів та конференційпорушувалися питанняенергозалежності нашої держави, необхідності популяризації ідей застосування енергозберігаючих матеріалів і формування загальної культури економії енергії.

У перший день, 10 вересня, програма конференції охоплювала такі теми, як: «Екологічна стандартизація та сертифікація будматеріалів для енергоефективного будівництва», «Виробництво та будівництво теплих будинків», «Енергоефективність житла. Практичні поради на 2015 рік» та ін.

Представник компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)»,регіональний менеджерВ'ячеслав Євтушенко, виступивіз презентацією на тему «Henkel – експертизи енергоефективних технологій для ЖКГ України». Виступ був присвяченийвисвітленню основних причин того, чому Україна споживає газу більше, ніж декілька країн Європи разом, а також ключових аспектів сучасної тепломодернізації фасадів. «Енергоефективне житло – це вимога, яку ми ставимо перед собою на шляху до Європи, – розповідає В'ячеслав Євтушенко. – Через не утеплені будинки ми втрачаємо до 40% теплової енергії, тому нагальним питанням є проведення інформаційної політики щодо важливості термомодернізації та навчальних семінарів для всіх громад. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» є виробником енергоефективної системи утеплення Ceresit Ceretherm і має комплексне й стратегічне бачення плану термомодернізації ЖКГ України».

11 вересняувага учасників конференції була прикута до наступних тем: «Міфи енергозбереження та використання енергоефективного обладнання», «Дестратифікація повітря», «Як зекономити на енергоефективності», «Нові технології виробництва матеріалів, будівництва та утеплення житла» та ін. Усі бажаючі такожзмогли відвідати дитячий центр «Наші діти»,який став першим енергозберігаючим центром в Україні, де система опалення (тепло – вода) повністю заснована на експлуатації відновлюваних джерел енергії.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)»бачить перспективи проведення подібних конференцій і в майбутньому. Взаємодія на такому високому рівні допомагає визначити пріоритетні напрямки роботи з модернізації житлового фонду України, а також спільними зусиллями сприяти формуванню загальної культури економії енергії серед українців.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році, побудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи влаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має в своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажів можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблено навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки фахівців в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» удостоїлася багатьох нагород: «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com