Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

На реконструкцію Жовтневого палацу потрібно більше мільйона гривень

15 жовтня 2014


15 жовтня 2014 року компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» передала Міжнародному центру культури і мистецтв «Жовтневий палац» більше 500 літрів фарби ТМ Ceresit та інших будівельних матеріалів для реконструкції більш ніж 1 200 м2 зовнішніх і внутрішніх приміщень.

Представники компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» провели огляд і склали Акт опису ушкоджень, на підставі якого технічні спеціалісти розрахували необхідну кількість будівельних матеріалів, які й було передано Жовтневому палацу.

Попри численні звернення до державних органів і комерційних компаній з проханнями про допомогу у відновленні будівлі, яка стала епіцентром Революції Гідності у лютому 2014 року, ремонт здійснюється власними силами співробітників і творчих колективів палацу.

На даний момент «Хенкель Баутехнік (Україна)» є єдиною комерційною компанією, яка запропонувала допомогу в реконструкції Жовтневого палацу.

«Будівля перебуває в жахливому стані. До кінця вересня ця пам'ятка архітектури надавала притулок тисячам активістів Майдану. Зараз там потрібно все – від заміни прострілених та розбитих вікон до відновлення декору інтер'єру й господарчих товарів. За нашими оцінками, на повне відновлення Жовтневого палацу необхідно більше одного мільйона гривень», ⎯ говорить Володимир Соха, Генеральний директор компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

«З 1 січня 2014 року ми були змушені відмінити низку запланованих концертів, розмір втрачених доходів за цей період склав близько 7 млн гривень. Деякі події вдалось перенести на пізніший термін – листопад-грудень цього року», ⎯ говорить Олег Плеванюк, в.о. директора МЦКМ «Жовтневий палац».

Міжнародний центр культури і мистецтв «Жовтневий палац» − одна з тих будівель, що найбільше постраждали внаслідок подій зими 2013-2013 рр. і зараз приймає безоплатну незворотну допомогу від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». У січні активні співробітники компанії запропонували керівництву допомогти київській владі з реконструкцією центральної частини міста. Керівництво «Хенкель Баутехнік (Україна)» повністю підтримало ініціативу. У березні 2014 року компанія звернулась з пропозицією безоплатно надати будівельні матеріали власного виробництва та експертну допомогу для ремонту чотирьох найбільших будівель, постраждалих під час вуличних протистоянь: Київської міської державної адміністрації, Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім», Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського і Міжнародного центру культури і мистецтв «Жовтневий палац».

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія є виробником будівельних сумішей ТМ Ceresit, шпалерного клею ТМ Metylan, побутового клею і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії нараховує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» почала свою роботу з 1998 року. На даний момент на території України працюють п'ять заводів, завдяки продукції яких забезпечується системний підхід до різних будівельних і ремонтних робіт.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Ігор Мельников,

менеджер зі зв'язків зі ЗМІ

+38 063 753 55 64

igor.melnikov@brandcom.com.ua

www.brandcom.com.ua