Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Хенкель Академія підготувала 90 тисяч монтажників систем утеплення будівель

25 червня 2015


Київ - 75% багатоквартирних будинків в Україні потребують термомодернізації. За даними «Хенкель Баутехнік (Україна)», споживання українцями теплової енергії на квадратний метр у 2-3 рази перевищує європейські показники. Щоб допомогти розв'язати цю проблему, всеукраїнська освітня програма Хенкель Академія з 2003 року підготувала вже понад 90 тисяч фахівців із монтажу систем утеплення будівель.

Наталя Іванівна Іваній, керівник освітніх проектів «Хенкель Баутехнік (Україна)» говорить: «Щоб допомогти Україні модернізувати житловий фонд і досягти європейських показників теплоефективності, ми підготували 17 підручників і посібників для майбутніх фахівців. Щороку 15 тисяч чоловік отримують практику за новітніми технологіями CERESIT у рамках нашої програми. Ми переконані, що це дозволить підвищити рівень професіоналізму будівельників та зробить світові технології досяжними для ширшого кола осіб».

Навчальні заклади, залучені до проекту Хенкель Академія, тісно співпрацюють з регіональними центрами зайнятості. Програма Хенкель Академії надає безробітним можливість отримати професію, на яку є попит на ринку праці, та працевлаштуватися у будівельні компанії. Випускники Академії не тільки володіють знанням сучасних технологій, але й мають здатність до ситуативного проектування та готовність до виконання виробничих завдань будь-якої складності.

«Країні потрібна масштабна термомодернізація. А це величезний ринок послуг та робочих місць», - зазначає Святослав Павлюк, один з провідних вітчизняних експертів з питань енергоефективності. Тому потреба у професійних кадрах буде щороку зростати, адже з'являються нові технології утеплення будинків.

В результаті впровадження навчального проекту Хенкель Академія у програми професійно-технічних навчальних закладів, професію «монтажник систем утеплення будівель» було внесено до державного класифікатору професій ще в 2011.

В основі програми лежить філософія інноваційно-зорієнтованої моделі підготовки фахівців будівельної галузі. При розробці програми навчання Хенкель Академії використано принцип «випереджувального навчання». При такій моделі акцент робиться на технологічну культуру європейського рівня, високу професійну компетентність, здатність до ситуативного проектування, самоорганізацію та самоосвіту, а також готовність до виконання виробничих завдань будь-якої складності.

Загальноукраїнська освітня програма Хенкель Академія – це соціальний проект, що складається з багатьох навчальних заходів як для початківців у галузі так і для досвідчених фахівців.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році, побудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи влаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має в своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажів можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблено навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки фахівців в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» удостоїлася багатьох нагород: «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com