Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Всеукраїнський конкурс «Сходинки до майстерності» в рамках освітньої програми «Хенкель Академія»

23 червня 2015


8-11 червня 2015 року відбувся Всеукраїнський конкурс фахової майстерності, в якому взяли участь учні професійно-технічних навчальних закладів з професії «Штукатур». Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» виступила не тільки ініціатором конкурсу, а й повністю забезпечила ресурсами: від матеріалів для виконання робіт та спецодягу до призів для переможців.

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності було організовано та проведено на найвищому рівні. Особливу подяку за досягнення такого результату висловлюємо Міжрегіональному професійному училищу м. Суми. Конкурсні завдання містили як теоретичну, так і практичну частину. Теоретичне завдання було інноваційним – компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розробила розрахунково-графічне завдання по визначенню потреби в матеріалах Ceresit для декоративного опорядження поверхонь внутрішніх стін приміщення з заданими розмірами і виконання креслення. Практичні навики були виявлені у роботі з декоративними штукатурками Ceresit – структурною CT 36 і мозаїчною CT 77.

За запрошенням Міністерства освіти і науки до складу журі ввійшли технічні спеціалісти «Хенкель Баутехнік (Україна)» – Анатолій Величко, Євгеній Терентьєв та Станіслав Корчменко. Серед 25 учасників з усіх областей України обрано таких переможців:

1 місце – Ростислав Тригуб (Херсон)

2 місце – Кулибаба Андрей (Дніпропетровськ)

3 місце – Пескевич Роман (Тернопіль)

4 місце – Ярощук Олег (Львів)

5 місце – Мекшун Богдан (Чернігів)

6 місце – Куценко Вадим (Вінниця)

За підсумками оцінювання рівень всіх конкурсантів охарактеризовано як професійний. Учасники, що зайняли 1, 2 та 5 призові місця, є представниками навчальних закладів з ресурсними центрами від «Хенкель Баутехнік (Україна)». Вони відзначилися особливо ґрунтовними теоретичними знаннями та практичними навиками. Такі результати надихають «Хенкель Баутехнік (Україна)» й надалі проводити системну роботу зі створення принципово нових умов для підготовки спеціалістів-будівельників.

Навчальні ініціативи від «Хенкель Баутехнік (Україна)» це вагомий внесок у майбутнє будівельної спеціальності. У рамках проекту «Хенкель Академія» вже протягом дванадцяти років компанія здійснює не тільки інвестиційну діяльність із забезпечення матеріально-технічної складової навчання, а й повний інформаційно-методичний супровід підготовки фахівців. Сьогодні в Україні на базі навчальних закладів вищої школи та професійно-технічної підготовки вже діють 25 ресурсних центрів, де щорічно навчаються близько 15 тис. людей, використовуючи новітні будівельні технології та матеріали CERESIT™. В арсеналі центрів знаходяться всі необхідні ресурси: сучасні підручники, технологічні карти по певних видах будівельних робіт, багатофункціональні програмні продукти, що діють в будівельній галузі України.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» як соціально відповідальна компанія і надалі планує брати активну участь у розвитку культури будівництва та підготовці спеціалістів.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році, побудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи влаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має в своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажів можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблено навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки фахівців в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» удостоїлася багатьох нагород: «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com