Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

​Домашнє тепло: Henkel проводить термомодернізацію

15 квітня 2015


Україна сьогодні бореться за свою незалежність, в тому числі і в питанні енергетики. І один з важливих кроків на цьому шляху – підвищення теплоефективності будівель. Ні для кого вже не секрет, що наші з вами будинки опалюють вулицю.

Багатоквартирні будинки становлять 40% житлового фонду України. З них 75% потребують повної або часткової модернізації. Свідчення тому – споживання енергії в Україні вдвічі більше, ніж в ЄС (260 кВт*год/м2 проти 90-120 кВт*год/м2). У підсумку Україна споживає більше тепла, ніж Польща, Бельгія, Чехія, Швеція, Норвегія, Латвія і Естонія разом узяті.

Утеплення – ефективне рішення для теплозбереження

Компанія Henkel – один з кращих світових експертів з питань термомодернізації. Наш досвід доводить, що одним з першочергових рішень, що дозволяють знизити тепловтрати будинків, є утеплення. Якісна теплоізоляція будівлі від фундаменту до покрівлі дозволяє зменшити споживання енергії вдвічі. Інвестиції в утеплення окуповуються за 5-8 років, а вартість житла на вторинному ринку виростає на 10-15%. Крім того, завдяки теплоізоляції умови для проживання стають більш комфортними та екологічними: встановлюється сприятливий температурний режим – влітку не жарко, а взимку не холодно, і значно знижуються ризики появи шкідливих грибків, цвілі й вогкості.

Переваги систем утеплення Ceresit Ceretherm від Henkel

З 1999 р в Україні системами утеплення Ceresit утеплені 50 млн кв. м. стін. Henkel пропонує сучасні і якісні матеріали для утеплення будинків:

  • 6 систем утеплення – знайдеться підходящий варіант для будівлі будь-якого типу
  • якість підтверджено європейськими сертифікатами, екосертифікатом
  • довговічність матеріалів забезпечує формула Bioprotect
  • 25 років гарантії на систему утеплення Ceresit і 5 років гарантії на утеплення

Детальніше з перевагами утеплення будинків і можливостями Ceresit можна ознайомитися в презентації за посиланням.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» приєдналася до руху з енергозбереження

Зараз ми активно інтегруємося в український медіапростір, щоб розповідати українцям про способи енергозбереження та просувати політику енергозбереження в рамках всієї країни. Наші активності включають:

  • участь у ТБ-проекті ТЕПЛО.ua, де наші експерти діляться досвідом з українцями з утеплення будинків
  • співпраця з ресурсними центрами ОСББ для підвищення рівня знань з термомодернізації серед ОСББ та населення
  • співпраця з Facebook-спільнотою «Реконструкція України», через яку українців інформують про актуальні проблеми та завдання для відновлення України, формування її енергонезалежності та термомодернізації ЖКГ, а також вирішення інших суспільних проблем спільними силами

Ми впевнені, об'єднавши зусилля наших співробітників і партнерів, ми зможемо домогтися приголомшливих результатів в області термомодернізації, а також зробити значний внесок у вирішення проблеми енергетичної залежності України.

Колеги та Партнери, закликаємо вас приєднуватися до нашого руху і активно використовувати весь свій потенціал як експертів у термомодернізації для підвищення енергоефективності нашої країни!