CERESIT З УКРАЇНОЮ

25.10.2022

[СТАТТЯ ДОПОВНЮЄТЬСЯ]

ГОЛОВНЕ:

 

  • Henkel зупиняє бізнес у росії
  • Більше ніж на 702 млн грн Henkel та її бренди надали Україні за час війни на гуманітарну допомогу й економічну підтримку
  • Працівники Henkel активно протидіють ворогу
  • Допомога від міжнародної компанії Henkel, її брендів та українських бізнесів включає фінансові пожертви та передання продукції на суму майже 300 млн грн

В нашій країні — війна, а це жахливіше, ніж найстрашніший сон. В такій реальності не можна бути просто дуже стурбованим! Це можуть повноцінно зрозуміти тільки українці, якими є ми з вами.


Окремі люди та організації, не глибоко розібравшись у питанні, поширюють неоднозначну інформацію про міжнародні компанії, які досі працюють на ринку росії. Варто розуміти, що український локальний офіс компанії і закордонний глобальний офіс компанії — це не одне й те саме. Український офіс не приймає рішення щодо ведення бізнесу всієї міжнародної компанії на території іншої країни. Це рішення приймає глобальний офіс, але для нас це не привід скласти руки і нічого не робити.

Тому:

>>>>

 

1 МЛН ЄВРО — ГУМАНІТАРНА ПІДТРИМКА ДЛЯ УКРАЇНИ

 

Протягом майже 2-ох місяців команда українського офісу компанії Henkel регулярно зверталася до вищого керівництва компанії з метою зупинити бізнес в росії.

Першим значущим результатом наших переговорів було отримання 1 млн євро гуманітарної підтримки для України в перші дні війни.

 

ЧИТАТИ СТАТТЮ >

>>>>

 

HENKEL ОФІЦІЙНО ОГОЛОСИВ ПРО ЗУПИНКУ БІЗНЕСУ В РОСІЇ

 

Проте цього було недостатньо, і ми продовжували тиснути на центральний офіс. До нас також приєдналися тисячі українців. І вже 19 квітня ми здобули цю маленьку для миру, але велику для нас перемогу. Henkel офіційно оголосив про зупинку бізнесу в росії.

 

Ми розуміємо, що така велика компанія не може за 1 день закрити бізнес. Але рішення вже прийнято і процес запущено. Дякуємо всім причастним за зусилля.

 

ЧИТАТИ СТАТТЮ >

>>>>

 

 

5 МЛН ЄВРО ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ГУМАНІТАРНИХ ПРОЄКТІВ

 

Разом з рішенням про припинення бізнесу у росії, Компанія прийняла рішення про виділення 5 млн євро для реалізації гуманітарних проєктів. «Хенкель» залучила ГО «Habitat for Humanity», партнерство з якою включає фінансову пожертву, пожертвування продукції від бізнес-підрозділу «Клейові технології» для будівельних і відновлювальних робіт.

 

ЧИТАТИ СТАТТЮ >

>>>>

 

1,2 МЛН ЄВРО ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ ОБʼЄКТІВ СОЦІАЛЬНОГО ЗНАЧЕННЯ


Також було прийнято рішення про безкоштовне надання будівельної продукції Ceresit на суму 1,2 млн євро для відновлення обʼєктів соціального значення після завершення активних бойових дій.

>>>>

 

Першими на будівельному ринку відкрито звернулися до працівників російського офісу компанії Henkel із закликом повстати проти режиму путіна і зупинити війну.

 

ДИВИТИСЯ ВІДЕО >

>>>>

 

 

Ті з нас, які мають досвід користування зброєю, вступили до ЗСУ, ТРО та добровільних загонів самооборони. Ті, які не мають відповідного досвіду — вступили до волонтерських організацій, IT Army та інших ініціативних груп, які ведуть інформаційну боротьбу з окупантом. Створено декілька відеозвернень до росіян та десятки текстових/графічних повідомлень з метою донести інформацію про реальну ситуацію на території України, щоб змусити їх до рішучих дій.

 

Для більшої публічності інформації про одну з наших загиблих колег, було розміщено статті у закордонних ЗМІ:

СТАТТЯ 1 — ЧИТАТИ >

СТАТТЯ 2 — ЧИТАТИ >

>>>>

 

33 МІЛЬЙОНИ ГРИВЕНЬ В БЮДЖЕТ УКРАЇНИ

 

Продовжуємо працювати, підтримувати економіку України та забезпечувати потреби населення в нашій продукції. Не дивлячись на законодавчо встановлену можливість на період воєнного стану не звітувати та не сплачувати податок на прибуток, сплатили в березні 2022 року понад 33 мільйони гривень в бюджет України.

Надалі братимемо активну участь у відбудові наших з вами міст.

ДЕ ПРИДБАТИ CERESIT >


Наші співробітники є у Харкові, Маріуполі, Чернігові, Сумах, Гостомелі, Бучі та інших містах України. Ми все бачимо і чуємо! Henkel – це не компанія ворога. Henkel – це назва німецької компанії, в якій працюють українці для України!

ДОПОМОГА НАШИМ ЗАХИСНИКАМ ТА ВОЛОНТЕРАМ

 

Використовуючи ресурс компанії Henkel, до якого маємо доступ, ми допомагаємо нашим захисникам та волонтерам у цій війні. В усіх локаціях присутності ми передали наявні на виробничих та складських майданчиках запаси сировинних,  пакувальних та інших матеріалів, а також готову продукцію (будівельні суміші) для допомоги мирному населенню та захисту цивільної інфраструктури. В адміністративних спорудах одного із заводів  працівники «Хенкель Баутехнік» (Україна) створили притулок, де приймають вимушених переселенців.

 

Наші дописи у соцмережах:

І наприкінці, трішки довідкової інформації для тих, хто вперше почув про Henkel або Ceresit із агресивних закликів в соціальних мережах:

  • Бренд Ceresit виробляється ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік Україна» на території України на 4-х заводах компанії вже більше 20 років. Чесний та багаторічний лідер ринку, надійний партнер для тисяч українських бізнесів і та компанія, яка формувала ринок будівельних сумішей.
  • Співробітники українського офісу компанії - українці. І серед них немає зрадників.
  • Компанія Henkel прозоро сплачує податки в Україні і не платить податки в росії.
  • В росії компанія Henkel має інше керівництво, яке не підпорядковується українському офісу, тому ми не маємо впливу на їх рішення. Рішення про закриття бізнесу в росії могло прийняти і вже прийняло глобальне керівництво у Дюссельдорфі.


Тримайтеся та бережіть себе!
Слава Україні!