БАЗОВА ЛІНІЙКА СУМІШЕЙ TM CERESIT

16.08.2022

БАЗОВА ЛІНІЙКА СУМІШЕЙ CERESIT: РЕМОНТ ПІД СИЛУ КОЖНОМУ

У великому бізнесі є дві категорії компаній: ті, що підлаштовуються до ринку; і ті, що змінюють цей ринок під себе. У Хенкель Баутехнік (Україна) ми відчуваємо найменші коливання у будівельній сфері й оперативно трансформуємо ці знання в актуальні продукти, які створюють попит, а згодом і сповна задовольняють його.
Саме так сталося і з нашою новітньою розробкою — лінійкою базових будівельних сумішей під ТМ Ceresit. Спираючись на інноваційні рішення у промисловості, ми вивели на ринок високоякісні новинки: Ceresit Стяжка, Ceresit Ґрунт, Ceresit Штукатурка цементна, Ceresit Штукатурка цементно-вапняна, Ceresit Клей для плитки та Ceresit Будівельна суміш.
Основна ідея: кінцевий споживач має змогу забезпечити свої базові будівельні потреби, отримавши професійний продукт за помірною ціною. Лінійка базових сумішей ТМ Ceresit — якість, доступна кожному, і це без перебільшення.


CERESIT СТЯЖКА
Суміш для влаштування підлоги стала нашою «першою ластівкою» у лінійці, яка задала вектор розвитку. Вона здивувала і лаконічною назвою, і властивостями, серед яких: армувальні мікроволокна, високий рівень зчеплення з основою, стійкість до утворення тріщин, можливість працювати як всередині приміщення, так і ззовні. При цьому нам було важливо зберегти зручність і простоту використання суміші. Ceresit Стяжка доступна у пакуванні по 25 кг.


CERESIT ҐРУНТ
Про важливість ґрунтування ми наголошуємо постійно, а тому наша прихильна аудиторія знає, що цим етапом нехтувати не варто. Тим споживачам, які знайомляться з ТМ Ceresit вперше, ми полегшили вибір і випустили Ceresit Ґрунт. Це максимально універсальна глибокопроникна ґрунтівка, що укріплює основу мінеральних поверхонь хоч у приміщенні, хоч на вулиці. Наноситься перед шпаклюванням, штукатурними роботами, наклеюванням шпалер та облицюванням плиткою. Фасується по 2 л, 5 л та 10 л.


CERESIT ШТУКАТУРКА
Технологи розробили два види штукатурки: цементну — для вирівнювання й оштукатурювання поверхні ззовні та всередині будівлі; цементно-вапняну — для вирівнювання поверхні при внутрішніх роботах. Важливі нюанси: обидві суміші мають розумну витрату від 1,7 кг/м² і комфортний робочий час понад 60 хвилин. Ceresit Штукатурка фасується у мішки по 25 кг.


CERESIT КЛЕЙ ДЛЯ ПЛИТКИ
Міцне вертикальне та горизонтальне приклеювання плитки розмірами до 40×40 см із водопоглинанням не менш ніж 3% в сухих та вологих приміщеннях — це стандартні вимоги, які матеріал повністю задовольняє. Окрім того, можливість використання суміші як штукатурного шару товщиною до 2 см перед облицюванням додає балів до універсальності Ceresit Клей для плитки. Традиційна розфасовка по 25 кг.


CERESIT БУДІВЕЛЬНА СУМІШ
Базову лінійку ми довершили матеріалом з широкою сферою застосування: для мурування, улаштування стяжок, штукатурних робіт. Його «залізні» аргументи: висока міцність, зручність використання, стійкість до води й морозу. Впевнені, що Ceresit Будівельна суміш займе почесне місце на будівельних майданчиках професіоналів, новачків та любителів.Матеріал фасується у мішки по 25 кг.


Всі новинки найближчим часом стануть доступні серед дистриб’юторів, у центрах комплектації та торговельних точках України.