Замовляйте
Консультацію
ceresit.ua
Гаряча лінія
Дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні
СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН ПОЧИНАЄТЬСЯ З ПРИРОДНИХ РІШЕНЬ
Декоративні штукатурки VISAGE з ефектом структури природних матеріалів
Структурні ефекти продуктів Ceresit Visage
ЦЕГЛА
Асортимент VISAGE містить спеціальні продукти, які наносять на фасади будівель та інших конструк цій для створення ефекту клінкерної цегли. Завдяки високій якості продукції VISAGE фасад набу ває стильного природного вигляду – без виснаж ливого та трудомісткого процесу зведення стін зі справжньої цегли. Це рішення поєднує в собі зручність застосування та довговічність.
Для отримання ефекту цегли можна використовувати штукатурку Ceresit CT 60 0,5 мм потрібного кольору або з палітри VISAGE, або з 211 кольорів палітри Ceresit Colours of Nature. Колір стику досягається або з 211 кольорів палітри Ceresit Colours of Nature. Колір стику досягається за допомогою одного з 7 виділених кольорів грунтуючої фарби Ceresit CT 16
Трафарет: Boston Brick
Трафарет: London Brick
Dominicana Beige
Utah Red
Hawaii Cream
Sevilla Brown
Japan Grey
Java Graphite
Italian Bordo
Vienna Bordo
Roman Brown
Ravenna Red
Sumatra Brown
АРХІТЕКТУРНИЙ
БЕТОН
Штукатурка CT 760 VISAGE – це фінішне покриття, що надає поверхні візуального ефекту «Архітектурний бетон». Різні техніки нанесення та формування фактур дозволяють отримувати різноманітні декоративні ефекти бетону, наприклад: зі слідами опалубки, тріщинами, мушлями тощо. Остаточний вигляд фасаду залежить від індивідуальної техніки нанесення та креативності дизайнера. Каталог містить приклади варіантів кінцевих ефектів.
Tokyo Graphite
Chicago Grey
ТРАВЕРТИН
Травертин відомий ще з античних часів під назвою «камінь з Тібура», з нього будували свої палаци римські імператори. Запропонований нами матеріал – це розкіш за доступною ціною. Фінішні покриття з ефектом травертину, виконані за допомогою продуктів VISAGE, мають спектр з 10 відтінків, що відповідають природним аналогам. Здатний передати всю унікальність природної сили й краси, цей матеріал пасуватиме як фасадам приватних будинків, так і бізнес-центрам. Серія абсолютно нова, розроблена відповідно до останніх архітектурних тенденцій, що гарантує вишуканий та оригінальний вигляд фасаду.
Urban Grey
Lead Grey
Gurkha
Tan
Marble Grey
Soft Amber
Rodeo Dust
Indian Khaki
Cream Caramel
Bone
ДЕРЕВО
Деревина неймовірно цінна в сучасному дизайні. Цей матеріал має ізоляційні й естетичні властивості та водночас ідеально відповідає сучасним екологічно дружнім тенденціям архітектури. Залежно від проєкту дерев’яні фасади чудово пасують як багатоповерхівкам і бізнес-центрам, так і невеликим затишним сімейним будинком.

Продукти VISAGE з ефектом «Дерево» – це ідеальна відповідь для всіх, хто вибирає сучасні матеріали, що імітують красу та вишуканість натуральної деревини. Колекція пропонує 12 ефектів, 6 із яких є абсолютно новими, для задоволення найвибагливіших смаків.

Запропоновані варіанти створюють різноманітні ефекти на фасадах, надаючи будинкам модерного вигляду.
Dark Brown
Canada Walnut
Steel Grey
Silver Grey
White
Ebony (black)
Light Beige
Bengal Teak
Kongo Wenge
Norway Pine
Irish Oak
Iberia Pine
Лінійка продуктів
Ceresit Visage
CT 720 VISAGE
Моделююча штукатурка для створення різноманітних декоративних ефектів
Стилізована полімерцементна штукатурка для моделювання фактур різних матеріалів для внутрішніх та зовнішніх робіт
CT 721 VISAGE
Фарбувальний імпрегнант для імітації кольорів різних матеріалів
Декоративний фарбувальний імпрегнант, що імітує кольори різних матеріалів, для внутрішніх та зовнішніх поверхонь
CT 60 VISAGE
Декоративна акрилова штукатурка (0,5 мм)
Стилізована акрилова штукатурка, рекомендована для трафаретів «Клінкерна цегла» або «Природний камінь», для внутрішніх та зовнішніх робіт
CT 760 VISAGE
Декоративна штукатурка з ефектом «Архітектурний бетон»
Дизайнерська штукатурка з текстурою архітектурного бетону для внутрішніх та зовнішніх робіт