Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
Надрукувати До переліку продукції

CE 41 TINTABLE Двухкомпонентний шов

Для затирання швів (максимальна ширина шва 5 мм) керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного і природного каменю, зокрема мармуру, при роботах на горизонтальних і вертикальних поверхнях. Завдяки високому ступеню гідрофобності затирки (ефект aquastatic) краплі води скочуються з поверхні, не проникаючи до її структури. Ця властивість уможливлює використання затирки в місцях, що піддаються інтенсивному періо- дичному впливу води (душові, ванні кімнати, кухні, басейни всередині будівель та ін.). Затирка може застосовуватися при виконанні внутрішніх і зовнішніх робіт. Ефективна в облицюваннях, що виконуються на основах, що деформуються: підлоги з підігрівом, стружкові і гіпсокартонні плити. Деформаційні шви в облицюваннях і місця примикання сантехнічного обладнання до облицювання необхідно заповнити герметиком Ceresit CS 25 MicroProtect.
 • більш ніж 500 кольорів і відтінків
 • водовідштовхувальні властивості Aquastatic
 • захист від цвілі і грибка Microprotect
 • довготривале збереження кольору Procolor
 • для кухонь, ванних кімнат, басейнів
 • Температура використання:

  від -50 до 70 °C

 • Температура експлуатації:

  від 5 до 25 °C

 • Температура зберігання:

  від 5 до 30 °C

 • Країна виробник:

  Україна

 • Склад:

  полімерцементна суміш із мінеральними наповнювачами і добавками

 • Упаковка:
  2 кг

Еластичний двокомпонентний шов Ceresit CE 41 під тонування. Два компоненти (А і В) поставляються в одній двосекційній ємності. Перед приготуванням розчинової суміші необхідно ретельно перемішати затонований компонент В. Потім компонент В повністю перелити в ємність із компонентом А і негайно змішати за допомогою низькообертового дриля з насадкою до утворення однорідної маси без грудок. Потім розчинову суміш витримати 5 хвилин і повторно перемішати. Не використовуйте іржавий посуд та інструменти. Розчинова суміш наноситься у шви гумовою теркою чи шпателем. Приблизно через 15 хвилин надлишок матеріалу збирається вологою, добре викрученою губкою, що часто споліскується у воді. Висохлий наліт видаляється з плиток сухою ганчіркою. Пересування по облицюванню можливе через 24 години після затирання швів. Перший контакт із водою можливий через 24 години. Протягом перших 5 днів після затирки швів для чищення застосовується лише чиста вода без будь-яких очищувальних засобів. Шов досягає повної гідрофобності (стійкості до проникнення води) через 5 днів після затирання швів.

Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.

Де придбати