Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
Надрукувати До переліку продукції

Акриловий герметик Ceresit CS 7

58.72 грн

Рекомендована роздрібна ціна

Акриловий герметик Ceresit CS 7 призначений для герметизації конструкцій з алюмінію, ПВХ, дерева та металу; герметизації збірних елементів конструкцій; заповнення тріщин всередині та зовні будівель; обробки стиків і з’єднань умивальників, ванн і душових кабін у ванних кімнатах; нанесення на з’єднувальні елементи між кухонним столом і облицюванням стіни; обробки з’єднань труб центрального опалення та водопроводу.
 • після висихання може забарвлюватися
 • зберігає еластичність після затвердіння
 • акрилова основа
 • Температура використання:

  від 5 до 40 °C

 • Температура експлуатації:

  від -20 до 80 °C

 • Країна виробник:

  Туреччина

 • Упаковка:
  280 мл

Обрізати носик картриджа, пригвинтити насадку, зрізати кінчик насадки під кутом 45° відповідно до ширини шва. Вставити картридж у монтажній пістолет та рівномірно нанести герметик на шов. Відразу після нанесення виконати розрівнювання герметика відповідним інструментом. Особливу увагу слід приділити адгезії країв шва. На дуже пористій поверхні рекомендовано використовувати ґрунтовку з розведеним герметиком Ceresit CS 7 (одна частина герметика та дві частини води). Перед заповненням швів ґрунтовка повинна повністю висохнути. Ceresit CS 7 можна наносити приблизно через годину. Інструменти та забруднені поверхні слід очистити водою до затвердіння герметика.

Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.

Де придбати