Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Участь Ceresit в житті української національної збірної з футболу і Євро-2012

14 серпня 2012


18 квітня 2007 Україна і Польща були вибрані для проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Підготовка до Євро-2012 представляла собою величезний довгостроковий проект для України, яка генерувала численні інвестиції в цілому ряді секторів, таких як спортивні стадіони, дороги, аеропорти і т.д. Всі ці об'єкти потребували якісних і надійних будівельних матеріалах, таких як Ceresit.


Системи матеріалів Ceresit, які відповідають високим експлуатаційним вимогам, були використані майже на всіх основних об'єктах Євро-2012 в Україні, таких як: НСК Олімпійський (м. Київ) — хімічні покриття — Ceresit CO22, CE48 Арена Львів (м. Львів) — гідроізоляційні системи Ceresit, матеріали для облаштування промислових підлог, для відновлення бетонних конструкцій.


Аеропорт (Донецьк) — використовувалися матеріали групи CF для влаштування покриттів промислових підлог, системи матеріалів для облицювання.

Це був не перший досвід участі Хенкель у футбольному житті країни. Починаючи з 2008 року компанія Henkel зі своїм провідним брендом Ceresit є офіційним спонсором української національної збірної команди з футболу. До теперішнього часу 43 матчі пройшли під логотипом Ceresit.


Надалі Henkel і Ceresit також будуть продовжувати надавати підтримку з футболу, гарантуючи найкращі технології і приємні моменти!