Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

«Хенкель Баутехнік (Україна)» — стабільний розвиток у 2012 році

13 березня 2013Стабільний розвиток — одна з п'яти ключових цінностей корпорації Хенкель, поряд зі співробітниками, клієнтами, фінансовою результативністю і сімейними цінностями. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» хотіла б проінформувати громадськість, співробітників та всіх зацікавлених осіб про свої результати та досягнення в галузі сталого розвитку в 2012 році, а також про свої цілі щодо сталого розвитку у 2013 році.


1. Стандартизація, сертифікація, управління та нагляд

За результатами зовнішнього аудиту нагляду системи управління якістю, пройденого в 2012 році, компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» ще раз підтвердила відповідність діючої системи управління вимогам стандарту ISO 9001-2008.

Крім того, в 2012 році компанія успішно пройшла 13 перевірок різних державних органів, пов'язаних зі стійким розвитком (екологія, охорона праці, СЕС, держнагляди, запобігання надзвичайним ситуаціям), за результатами яких складено та впроваджено Плани поліпшуючих заходів.

В ході підготовки компанії до сертифікаційного аудиту за стандартами ISO 14001 Системи управління екологічними наслідками і OHSAS 18001 Системи управління безпекою та охорони праці були розроблені основні документи інтегрованої системи.


2. Енергозбереження

У 2012 році компанія продовжила реалізовувати і впроваджувати енергозберігаючі технології та прийоми праці.
Велику увагу приділяли економії електроенергії і природного газу, що дозволило зменшити загальну витрату енергоносіїв в 2012 році, наприклад, споживання газу зменшилося на 2% в порівнянні з 2011 роком.

1-ukr.jpg

У 2013 році компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» планує скоротити споживання енергоресурсів ще на 3%.


3. Безпека праці

Компанія продовжує приділяти велику увагу дотриманню вимог міжнародних та українських стандартів безпеки та гігієни праці серед своїх співробітників.
У 2012 році в компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» не сталося жодного нещасного випадку, пов'язаного з виробничим процесом, а відпрацьовано було 1 467 357 годин!
У 2012 році компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» витратила на охорону праці в перерахунку на одного співробітника 2 931 гривню і постійно вдосконалює свою систему екології, гігієни та безпеки праці.

Для оперативного реагування та забезпечення безпеки в надзвичайних ситуаціях була створена добровільна пожежна дружина, яка пройшла всі необхідні навчання, отримала всі необхідні теоретичні та практичні знання, і забезпечена всіма необхідними засобами та інвентарем.


4. Управління відходами

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» проводить заходи (облік, контроль і управління відходами), спрямовані на скорочення та мінімізацію викидів в атмосферу, зменшення утворюваних відходів, про що свідчить зменшення питомої ваги відходів (в перерахунку на одну тонну продукції) на 6% в порівнянні з 2011 роком. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» продовжуватиме цю позитивну тенденцію і в 2013 році.

2-ukr.jpg

У 2012 році компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» у суворій відповідності до чинного законодавства сплатила всі необхідні платежі в сумі 819 тисяч гривень за утилізацію упаковки, використання природних ресурсів, а також інші платежі, пов'язані з впливом компанії на навколишнє середовище. Компанія продовжує розпочату традицію і двічі на рік організовує і фінансує прибирання лісу і проїзної частини дороги, які прилягають до території заводів.


5. Участь у соціальному житті

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» бере активну участь у громадському житті регіонів, в яких знаходяться заводи компанії. У 2012 році компанія надала благодійну допомогу на суму більше 318 тисяч гривень. Крім того, надавалася безоплатна допомога матеріалами — понад 300 одиниць продукції у вигляді клеючих сумішей, штукатурок і ґрунтовок власного виробництва. У 2013 році компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно продовжить свої зусилля зі стабільного розвитку. Цілі компанії в Україні на 2013 рік встановлені відповідно до глобальної стратегії концерну Хенкель: протягом 20 років концерн повинен виробляти в 3 рази більше продукції без збільшення споживання ресурсів.

Додаткові матеріали з питань сталого розвитку корпорації Хенкель Ви можете знайти на стабільного концерну за наступною адресою.