Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» надасть благодійну допомогу у відновленні центра Києва

14 березня 2014


Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» звернулась до голови Київської міської державної адміністрації, директора Державного підприємства «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім», ректора Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського та директора Міжнародного центра культури та мистецтв «Жовтневий палац» з пропозицією надати благодійну допомогу у відновленні Києва після подій останніх місяців.

З метою допомогти найшвидшому та якісному відновленню постраждалих об'єктів у центрі Києва компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» пропонує свою безоплатну допомогу у матеріальному та нематеріальному вигляді.

«Співробітники компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» готові брати участь у складі робочих комісій та очолити процес координування ініціативи по відновленню будівель, ділитися спеціальним професійним досвідом у плануванні та втіленні будівельних і ремонтних рішень»,  заявляє генеральний директор компанії Володимир Соха.

Компанія готова надати будівельні матеріали, що увійдуть до переліку, складеному за результатами прозорої попередньої оцінки ушкоджень та потреб ремонту робочими комісіями. Також компанія висловлює готовність допомогти спеціальними консультаціями стосовно ефективних ремонтних рішень із застосуванням продукції власного виробництва.

В якості матеріальної благодійної допомоги «Хенкель Баутехнік (Україна)» готова передати будь-які продукти з власного асортименту: будівельні суміші, шпалерні та побутові клеї, фарби для зовнішнього та внутрішнього декорування, герметики, «рідкі цвяхи», монтажні піни та інше. Загалом асортимент компанії нараховує понад 500 найменувань.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія є виробником будівельних сумішей ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує понад 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу у 1998 році. Нині на території нашої країни працюють п'ять заводів, завдяки продукції яких забезпечується системний підхід до різних будівельних та ремонтних робіт.

Довідка про компанію «Хенкель»:

Компанія представляє на світовому ринку провідні бренди і технології у трьох основних напрямках: «Миючі засоби», «Косметика і засоби особистої гігієни», «Клейові технології». Заснована в 1876 році, компанія «Хенкель» займає лідируючі позиції в світі, як у споживчому, так і в промисловому секторі. У компанії «Хенкель» працює близько 47000 співробітників по всьому світу.

Додаткова інформація для медіа:

Ігор Мельніков,

менеджер зв'язків зі ЗМІ

+38 063 753 55 64

igor.melnikov@brandcom.com.ua

www.brandcom.com.ua