Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Чому системи облицювання Ceresit - найкраще, що може статися з Вашим домом?

5 липня 2017
Чому Ceresit?

Ceresit - світовий лідер у бізнес-напрямку клейової галузі, що пропонує унікальний асортимент технологій та охоплює всі ринки світу.

Основою наших технологій, є суворий контроль якості при розробці і виробництві, а також безперервний процес пошуку оптимальних рішень. Завдяки цьому, Ceresit відповідає вимогам будівельної галузі та професійних майстрів у всьому світі, встановлює найвищі стандарти.

За які заслуги?

Суха суміш Ceresit CМ 11 призначена для облицювання бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних, гіпсових та інших мінеральних горизонтальних і вертикальних поверхонь, що не деформуються всередині будівель керамічними плитками, розмірами не більше 40×40 см, із водопоглинанням не менше 1%. З початку 2000-х років, клеєм було укладено близько 500 млн м2 плитки, а це навіть більше, ніж площа 70 000 футбольних полів разом узятих! Продукт з 20-ти літньою історією, по сьогодні, користується попитом професіоналів будівельної індустрії.

За свою історію, компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», яка виготовляє продукцію Ceresit, була удостоєна багатьох нагород: «Бренд Року», «Вища проба», «Найкращий працедавець», «Золота якість», «Київська якість» та багатьох інших. Зокрема, за результатами досліджень, що проводилися у вересні 2015 року, 9 з 10 майстрів рекомендують клей для кріплення керамічної плитки для внутрішніх і зовнішніх робіт СМ11 Plus.

На системи облицювання Ceresit укладено більше 1 млрд м2 плитки.

Вже більше століття Ceresit лідирує на світовому ринку і продовжує створювати нові технології, інноваційні рішення, використовувати виключно високоякісну сировину.

Продукцію, яку виробляє компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», купують більше, ніж матеріали будь-яких інших будівельних брендів. Понад 10 тис. торговельних точок по Україні розповсюджують товари Ceresit.

Комплексні рішення від Ceresit

Завдяки сучасним технологіям, Ceresit пропонує широкий асортимент високоякісної продукції, однак багато задач на будівельному майданчику не можуть бути виконані за рахунок окремих продуктів і рішень. Ceresit спирається на комплексні системи продуктів, компоненти яких ідеально поєднуються — від укладання плитки, до фасадних та гідроізоляційних систем. Усі представлені системи Ceresit характеризуються надзвичайно високим рівнем безпеки у використанні, і простотою у застосуванні. А це, у свою чергу, є економією часу і витрат для споживача.

Системи облицювання Ceresit, застосовуються як для ремонту квартир, так і для промислових об'єктів. Активно здійснюється облицювання торговельних центрів, аеропортів, ЖК та багатьох інших об'єктів.

Ceresit - лідер на ринку з виробництва та продажу будівельних сумішей і матеріалів, для зміцнення та обробки поверхонь. «Хенкель Баутехнік (Україна)» виготовляє і реалізує продукти та системні рішення, що роблять життя комфортнішим і красивішим.

Технології, що сприяють розвитку сучасної будівельної індустрії

На базі концерну Ceresit створюються і просуваються нові технології та інноваційні пропозиції, що дозволяють підтримувати відмінну якість продуктів та послуг:

  • Технологія Power Polymers, що застосовується у створенні клею для плитки Ceresit CM 11 Plus - покращує міцність зчеплення та робочі властивості клею.
  • Інновація Fibre Force - для продуктів Ceresit СМ 16, СМ 117, СМ 17. Структурує суміш розчину шляхом утворення тривимірної матриці з волокон (волокна усередині розчину утворюють систему, що зміцнює, армує його тривимірну структуру).
  • Технологія Aquastatic у затирці Ceresit CE 40 створює спеціальну плівку, завдяки чому, вода не вбирається в структуру затирки, а скочується. Відмінно підходить для кухонь, ванних кімнат та басейнів.

Ceresit - будуйте на основі професійних рішень.