Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

У Львові відбувся Всеукраїнський форум ОСББ

3 грудня 2015


26-27 листопада був проведений VI Всеукраїнський форум ОСББ у Львові, присвячений темі енергоефективності та новим законодавчим реаліям для ОСББ. Захід відбувсяза участіпредставників влади, громадських організацій та компаній-лідерів галузі. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» долучилася до ініціативи вякості експерта з питань комплексної термомодернізації та використання енергозберігаючих матеріалів.

Близько 140 голів ОСББ та управлінських компаній зі всієї України, а також представники місцевої влади та виконавчих органів, іноземні експертиобговорили шляхи підвищення ефективності у сфері житлового господарства. Зокрема, було зазначено, що у Львівській області спостерігається позитивна динаміка з точки зору створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. На сьогодні вже функціонує 1156 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, з яких 42 утворилося впродовж 9 місяців 2015 року.

Андрій Садовий, міський голова Львова, відзначив дуже непогану динаміку, адже там, де люди створили ОСББ, вже починають збирати кошти на утеплення будинків, а державна і міська програми компенсують відсотки.

У рамках панельних дискусій протягом 2 днів форуму обговорювалися питання впровадження енергоефективних заходів та нових законодавчих реалій для мешканців малоквартирних будинків.Представники компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» надали вичерпну інформацію про стан та динаміку розвитку галузі, представивши детальну аналітику. Компанія активно підтримує ОСББна шляху до комплексної термомодернізації.Зокрема,цього року сума виданих кредитів на систему утеплення Ceresitв рамках державної програми енергозбереження склала 12,5 млн грн.

Експерти компанії також розповіли про важливі напрямки та результати роботи з ОСББ та ресурсними центрами для ОСББ у 2015 році.Було реалізовано соціальний проект «Безкоштовний енергоаудит для ОСББ» та проведено обстеження 70 багатоквартирних будинків. Компанія«Хенкель Баутехнік (Україна)» також налагодила співпрацю з 10 ресурсними центрамипо всій території України, забезпечивши їх навчальними і демонстраційними матеріалами з термомодернізації. Окрім цього, у рамках співробітництва з Агентством Держенергоефективності було проведено 471 семінарів в районних державних адміністраціях по всій Україні з метою інформування населення про державну програму компенсації відсотків за кредитами на енергоефективне обладнання.

«Енергонезалежність України — одна з найважливіших складових системи національної безпеки. Термомодернізація житлового фонду країни — найнагальніша проблема, яку потрібно вирішити на шляху досягнення енергонезалежності. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» як експерт у сфері термомодернізації сприяє поширенню знань і практичних навичок з підвищення енергоефективності житлових приміщень. Ресурсні центри та ОСББ – базові цеглини цієї новобудови в галузі ЖКГ. Отже, форум ОСББ став важливим майданчиком для нас з точки зору донесення корисної інформації до активних громадян і компаній, здатних розвивати галузь відповідно до європейських стандартів якості життя», – Миколай Пасько, експерт компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

У рамках форуму був проведений розіграш окремо для 4 регіонів України: Центр, Захід, Схід та Південь, у якому мали змогу взяти участь представники ОСББ. Переможцями стали: ОСББ «Звягіль», Легенчук Анатолій Володимирович, Куберко Марина Юріївна, Мазур Олена Юріївна.Кожен з них отримав сертифікат зі знижкою -30% на систему утеплення CeresitCeretherm і плануєвикористати цю унікальну можливість для утеплення своїх багатоквартирних будинків ОСББ.

Підтримка заходів і подій, спрямованих на підвищення енергоефективності України, — частина довгострокової стратегії компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» як соціально відповідального бізнесу та компанії-експерта в галузі термомодернізації будівель. Активне залучення до громадських ініціатив у сфері енергоефективності — свідомий вибір компанії як корпоративного громадянина українського суспільства з метою відслідковувати актуальні тенденції на ринку та сприяти встановленню високих стандартів для всієї галузі.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році, побудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи влаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має в своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажів можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблено навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки фахівців в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» удостоїлася багатьох нагород: «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com