Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Henkel підтримав Дні сталої енергії у Рівному

23 вересня 2015


18 вересня 2015 року в Рівному вперше було проведено Дні сталої енергії. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» долучилася до програми заходу як експерт з питань комплексної термомодернізації і використання енергоощадних матеріалів.

Дні сталої енергії у Рівному — чергова ініціатива з циклу заходів, у яких бере участь компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)». Вона стала продовженням Днів сталої енергії в Сумах, які проходили з 6 по 8 вересня 2015 року. Для зацікавлених сумчан фахівці компанії продемонстрували переваги системи утеплення Ceresit Ceretherm як одного зі шляхів ефективного енергозбереження за європейськими нормами якості і безпеки.

У рамках Днів сталої енергії у Рівному експерт «Хенкель Баутехнік (Україна)», Роман Парандій, провів семінар для 40 ОСББ м. Рівне, два з яких вже здійснили комплексну термомодернізацію і поділилися своїм досвідом та перевагами з іншими. Компанія прагне підвищити обізнаність українців про можливості й шляхи ощадливого використання енергоресурсів. Семінар для жителів міста, як і участь у Днях сталої енергії, — це частина системної роботи компанії з метою краще й докладніше познайомити членів ОСББ з важливими питаннями у сфері енергозбереження.

«Голови ОСББ та ЖБК були особливо зацікавлені почути інформацію про перспективи прийняття нового типового статуту ОСББ та положення про списання багатоквартирного будинку з балансу міської ради, – зазначила координатор житлово-комунальних програм «Громадської мережі Опора» Тетяна Бойко. – Учасники обговорили перспективи впровадження проектів з енергозбереження та висловили свої побоювання щодо державного кредитного механізму. Натомість вони підкреслили переваги місцевої програми, яка передбачає компенсацію до 70% вартості проекту з енергозбереження».

Заходи у рамках Днів сталої енергії в Рівному були не лише пізнавальними, а й творчими. Опора організувала конкурс «Енергозбереження – це просто». Перед учасниками було поставлено завдання зняти відео, яке б показувало, що енергоефективності можна досягти, починаючи з простого. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» забезпечила переможців подарунками: зарядними пристроями та палицями для селфі.

Завдяки інформативному семінару від представника компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» голови ОСББ дізналися корисну інформацію про те, як правильно втілювати в життя енергоефективні заходи, які покращать умови проживання у багатоквартирних будинках та заощадять енергетичні ресурси держави і кошти в гаманцях споживачів.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» піклується про належне висвітлення питань, присвячених термомодернізації, тому системно проводить експертні консультації для громадян, а також фахівців інших галузей у рамках міжнародних конференцій.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році, відтоді збудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» практикує системний підхід та пропонує готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи влаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має в своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажів можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблено навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки фахівців в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» здобула багато нагород, серед них «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com