Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» стала учасником конференції «Скільки коштує економія» в рамках Міжнародної будівельної виставки Comfort House

30 листопада 00-1


18 вересня 2015 року компанія«Хенкель Баутехнік (Україна)» взяла участь у конференції «Скільки коштує економія. Матеріали і технології для зниження експлуатаційних витрат»в рамках Міжнародної будівельної виставки Comfort House.

Керівник департаменту об'єктнихпродажів «Хенкель Баутехнік (Україна)» Микола Пасько виступив у якості експерта та представив інформацію про стан енергоефективності країни, шляхи термомодернізації ЖКГ України та окупність енергоефективних заходів на прикладі конкретного багатоквартирного будинку. «Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)»активно підтримує громадян та ОСББ на шляху до термомодернізації будинків і бере участь у всіх галузевих, громадських обговореннях щодо важливості комплексного підходу.Ми активно долучаємося до навчальних семінарів з енергоефективності та термомодернізації», –відзначив Микола Пасько.

Конференція об'єднала представників компаній-виробників постачальників матеріалів і устаткування, представників ОСББ та банків, що кредитують енергоефективні програми в ЖКГ. Загальну програму заходу було зосереджено навколо декількох ключових питань: Як домогтися економії витрат на енергоносії при експлуатації житлових багатоквартирних будинків і котеджів? Економічна ефективність матеріалів і устаткування: витрати, окупність, скільки можна заощадити? Кредитування енергоефективних програм: як працювати з банком?

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» проводить системну роботу з метою поширення обізнаності населення в питаннях термомодернізації. Адже економія коштів на оплату опалення після утеплення фасаду досягає 45% лише за умови вибору якісної і сертифікованої системи утеплення – інакше очікуваної економії не буде. Технічні спеціалісти компанії регулярно приймають участь у заходах, присвячених сфері енергозбереження України та завжди готові до розгляду актуальних питань будівництва та експлуатації будинків згідно з новими екологічними і технологічними стандартами.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році, побудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи влаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має в своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажів можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблено навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки фахівців в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» удостоїлася багатьох нагород: «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com