Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Корпус № 15 Національноїдитячої лікарні Охматдит утеплять згідно з європейськими стандартами енергоефективності

17 вересня 2015


«Хенкель Баутехнік (Україна)»долучилася до благодійної ініціативи з ремонту фасаду таутеплення Корпусу №15 Національної дитячої лікарні Охматдит, де отримують медичну допомогу діти з ВІЛ. Компанія забезпечила будматеріали, а також спеціальні матеріали для утеплення на суму 100 000 грн.

Ремонт та утеплення дитячої лікарні Охматдитбулиініційовані громадською організацією «Маленьке серце з мистецтвом» (Small Heart with Art). «Проведення ремонтних робіт планувалося ще на початку літа, проте задумане не вдалося здійснити вчасно», – відзначила Анастасія Дьякова, співзасновник ГО «Маленьке серце з мистецтвом». – Проект став можливим лише завдяки вагомим внескам партнерів проекту, зокрема компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)».

Ольга Ступіна, директор з маркетингу компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» зазначила: «Мияк соціально відповідальна компанія долучилися до благодійної ініціативи з ремонту та утеплення Корпусу №15 Національної дитячої лікарні Охматдит, надавши будівельні матеріали і матеріали для утеплення на суму 100 000 грн. Це один з багатьох кроків на шляху до модернізації нашої країни у відповідності до європейських норм енергоефективності. Діяти необхідно сьогодні і зараз, адже своїм прикладом ми встановлюємо високі стандарти роботи для всієї галузі».

Усі зібрані ресурси будуть використані на утеплення будівлі зі сторони палат, де перебуваютьхворі діти, а також на ремонт фасаду та головних сходинок корпусу. Загальна площа утеплення становитиме 170 м2.

У рамках соціального проекту Small Heart with Art заплановано здійснити художній розпис відремонтованого корпусу. Шість концептуальних українських художників: Жанна Кадирова, Роман Мінін, Алевтина Кахідзе, Таня Войтович, група GAZ – Олексій Золотарьов та Василь Грубляк будуть залучені до розпису будівлі і створення інсталяцій.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», експерт у утепленні, системно працює у сфері енергозбереження України: регулярно стає ініціатором і бере участь у різноманітних заходах, які сприяють формуванню загальної культури економії енергії.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році, побудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи влаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має в своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажів можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблено навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки фахівців в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» удостоїлася багатьох нагород: «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com