Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

Henkel підтримав ініціативу «Дні сталої енергії» у м. Суми

8 вересня 2015


3-6 вересня 2015 року в Сумах за сприяння міської ради міста у співпраці з Проектом Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» було вперше проведено Дні сталої енергії. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» долучилася до програми заходу в якості експерта з питань комплексної термомодернізації та використання енергозберігаючих матеріалів. Представники компанії сприяють підвищенню обізнаності населення про шляхи ощадливого використання енергоресурсів.

Протягом 4 днів у м. Суми всі бажаючі мали змогу відвідати різноманітні заходи, орієнтовані на аудиторію різного віку. Серед активностей варто зазначити: Енергоефективне містечко; флешмоб «Дні сталої енергії у м. Суми»; практикум для школярів міста з ощадливого використання енергоресурсів «Я за збереження енергії»; інформаційні кіоски USAID «Будь енергоефективним»; інтерактивні бесіди щодо управління багатоквартирними будинками ОСББ, упровадження заходів з підвищення енергоефективності будівель (досвід роботи); тематичні куточки з питань енергозбереження тощо.

3 вересня в рамках сумської регіональної конференції «Енергоефективність – запорука сталого розвитку громади» відбулася презентація проекту Плану дій зі сталого енергетичного розвитку м. Суми, а також обговорення питань впровадження енергоефективних проектів у м. Суми та Сумській області. Учасниками програми стали представники Проекту USAID «МЕР», Сумської ОДА, Асоціації енергоефективних міст України, Всеукраїнської громадської організації «Академія будівництва України», виробники енергоефективного обладнання, вищі навчальні заклади міста Суми, органи влади тощо. Учасник конференції від «Хенкель Баутехнік (Україна)», технічний експерт В'ячеслав Парфілов, зазначив: «У час коли Україна стає на шлях енергоефективності, підвищення рівня знань та інформування українців про термомодернізацію є надзвичайно важливим. Саме тому ми проводимо відкриту роз'яснювальну роботу з громадськістю, беремо участь у семінарах, виставках, міських днях енергоефективності. Ми намагаємося донести до кожного українця, що ми господарі в своєму будинку і повинні, об'єднавшись з іншими мешканцями, самостійно піклуватися про тепло, комфорт та затишок свого будинку».

Крім того, у рамках заходу на головній площі міста працювало Енергоефективне містечко. На відвідувачів чекали консультації з питань впровадження енергоефективних заходів, поради з питань створення ОСББ, майстер-класи для дітей та дорослих на тему відновлювальної енергетики та охорони довкілля, виставка дитячих робіт, екоквести та вікторини. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» долучилася до ініціативи, демонструючи переваги системи утеплення Ceresit Ceretherm у пошуку шляхів ефективного енергозбереження за європейськими нормами якості та безпеки. Більше того, відвідавши намет компанії, кожен охочий зміг отримати консультацію від експертів Ceresit і переконатися в ефективності комплексної термомодернізації.

4 вересня технічні експерти «Хенкель Баутехнік (Україна)» провели семінар для ОСББ, який є частиною системної роботи компанії спільно з партнерами у напрямку збільшення обізнаності ОСББ у питаннях енергозбереження.

«Дні сталої енергії в м. Суми – це гарний крок вперед у напрямку впровадження енергоефективних заходів і показник того, що влада міста дійсно готова до змін, – вважає керівник Ресурсного центру підтримки ОСББ «Сумщина», Голова асоціації ОСББ «Сумщина» Роман Гученко, – Мешканці та гості міста отримали можливість дізнатися більше про енергоеффективні заходи, які допоможуть нам зекономити не лише власні кошти, а і енергоресурс країни. У рамках події були проведені зустрічі та семінари з Головами ОСББ м. Суми, оскільки сьогодні саме ОСББ є головним гравцем у втіленні заходів, спрямованих на енергозбереження в житловому фонді міста. Завдяки компаніям Henkel, REHAU та представникам Сумського Державного політехнічного університету Голови ОСББ отримали вичерпну інформацію про те, як правильно потрібно втілювати в життя енергоефективні заходи, які не лише поліпшать умови проживання в багатоквартирних будинках, а й будуть заощаджувати енергетичні ресурси держави та кошти в гаманцях споживачів. Сподіваюсь, що подібні заходи будуть проходити частіше в місті, а громада м. Суми буде обізнанішою в цьому питанні й енергоефективність стане за правило».

Проблеми збереження енергії та підвищення енергоефективності є одними з найпріоритетніших на шляху модернізації ресурсовикористання в Україні. Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» підтримує організацію подібних заходів на загальноміському рівні, надаючи експертні консультації та привертаючи увагу громадськості до цієї актуальної проблеми.

Довідка про компанію «Хенкель Баутехнік (Україна)»:

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» – виробник будівельних сумішей та систем утеплення ТМ Ceresit, шпалерних клеїв ТМ Metylan, імпортер і продавець побутових клеїв і будівельних сумішей ТМ «Момент». Асортимент продукції компанії налічує більше 500 найменувань. В Україні компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» розпочала свою роботу в 1998 році, побудовано 4 заводи. «Хенкель Баутехнік (Україна)» відрізняється системним підходом, пропонуючи готові системи облицювання, теплоізоляції та оздоблення фасадів, системи влаштування підлог, гідроізоляції та гідрофобізації.

«Хенкель Баутехнік (Україна)» має в своєму розпорядженні мережу з 35 Центрів комплектації Ceresit-Pro, які надають повний комплекс послуг з утеплення будинків методом скріпленої теплоізоляції. Активно розвиваються Центри тонування Ceresit, де безпосередньо в місцях продажів можна тонувати штукатурки і фарби. Сьогодні в Україні функціонує 500 Центрів тонування.

Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» активно розвиває комплексний соціально-освітній проект «Хенкель Академія». За підтримки Міністерства освіти і науки України розроблено навчальні програми для студентів будівельних ВПУ по всій країні; працюють 29 центрів підготовки фахівців в 21 області України.

За свою історію компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» удостоїлася багатьох нагород: «Вибір Року», «Вища проба», «Кращий роботодавець», «Золота якість», «Київська якість», «За кращу податкову дисципліну» та інші.

Додаткова інформація для ЗМІ:

Анна Бортяна

+ 38 067 240 15 16

ann.bortyana@henkel.com