Щоб було зручніше переглядати сайт, будь-ласка поверніть свій пристрій у горизонтальне положення.

Приємного користування :)
Гаряча лінія0-800-308-405
До переліку новин

«Хенкель Баутехнік (Україна)» вітає з професійним святом працівників будівництва!

7 серпня 2015


Компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» вітає з професійним святом працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України. Від імені усіх співробітників щиро бажаю успіхів – фахових і особистих!

Чи варто говорити, що професіоналізм – це той ресурс, який завжди стає основою нових починань. Це стосується будь-якої справи, а будівництва – особливо. Якими б бездоганними не були професійні вміння будівельника, вони потребують якісних матеріалів! Це дуже проста, але водночас глибока думка, про яку ніколи не слід забувати. Пам'ятає про це і компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)», пропонуючи свою продукцію.

Одним із незмінних орієнтирів нашої діяльності є бездоганна якість, постійне освоєння нових технологій та вдосконалення матеріалів і послуг. Навіть у непростий для країни час ми не йдемо на компроміси зі своєю позицією і вважаємо, що саме якість є свідченням поваги до себе і свого споживача.

Ваш професіоналізм та якість наших матеріалів – ось що є запорукою реалізації будівельних проектів європейського рівня. Тому тримаймося разом, щоб спільними зусиллями розбудовувати сучасну Україну – прокладати дорогу у щасливе майбутнє для нас та наступних поколінь.З повагою,

Володимир Георгієвич Соха,

Генеральний директор ТОВ з ІІ «Хенкель Баутехнік (Україна)»